073 Менеджмент

Спеціалізація

Управління проектами

Випускаюча кафедра

Стратегічного управління

Коротка характеристика

Програма спрямована на те, щоб абітурієнти, які отримали освіту на рівні бакалавра або вище, могли освоїти затребувану в усьому світі професію менеджера проектів. Програма складена на основі вимог до компетенцій, які створено Міжнародною асоціацією з управління проектами (IPMA Individual Competence Baseline). Ряд дисциплін викладається англійською мовою. Викладачі кафедри мають великий досвід консалтингу та проведення тренінгів для бізнес-структур, є практикуючими менеджерами проектів. Встановлено тісні зв’язки з союзами підприємців України, у тому числі з Співтовариством IT директорів України та окремими підприємствами, серед яких Nix Solutions, Epam, Sigma, Житлобуд-2. Навчання методам і засобам управління проектами поєднується з великим обсягом практичної роботи, спрямованої на створення та реалізацію стратегії розвитку підприємства, управління проектами, програми та портфелями. Після успішного проходження програми випускники мають можливість отримати міжнародний сертифікат IPMA.

Основні спеціальні навчальні дисципліни

“Стратегічне управління і методи прогнозування”, “Методологія та методи управління проектами”, “Поведінкові компетенції в управлінні проектами”, “Управління програмами та портфелями”, “Інформаційні технології в управлінні проектами”, “Фінансовий менеджмент”, “Ділове адміністрування”, “Публічне адміністрування”, “Інвестиційний менеджмент”, “Антикризове управління”

Можливості працевлаштування

Наші випускники працюють у таких компаніях: Nix Solutions, Global Logic, Epam, Sigma Sofware, Telenor, OEBS Luxoft, Ronis Business Tools, TrendLine, Bridgewater Associates, Promodo, Пайп-ікс, Procter & Gamble, Philip Morris International, ИКК «Проконсул», NOC International та багатьох інших. Вони займають посади Менеджер, Project Manager; Group Leader та інші. Компанії LineUp, ООО “ЭКОФЬЮЭЛ ТРЕЙД” очолюють наші випускники.

Випускникам надається кваліфікація: магістр з менеджменту

Детальніше …