Ознайомлення учнів з Прикладною лінгвістикою

11 листопада 2021 року відбулася зустріч між учнями ЗОШ №9 м. Краматорська та представниками кафедри інтелектуальних комп’ютерних систем, а саме: старшим викладачем та відповідальним за профорієнтацію Бунтурі Юрієм Валерійовичем та студентом 1 курсу Лукашевським Арсенієм.

Протягом зустрічі порушено не лише академічні, а й життєві питання, такі як: соціальне життя в стінах ХПІ, з якої мови програмування почати та лайфхаки з тайм-менеджменту.

Зустріч пройшла плідно та емоційно: авдиторія брала активну участь в інтерактиві та цікавилася вступом до ХПІ. Учасники були поінформовані не лише про прикладну лінгвістику як спеціальність та її сутність, а й про прийдешній День відкритих дверей ХПІ та Всеукраїнську олімпіаду з лінгвістики, що пройдуть 14 листопада та 5 грудня 2021 року відповідно.

Організатори Zoom конференції надали слухачам максимум відповідей на їхні питання про 035.10 спеціальність. До Дня відкритих дверей було спеціально створено презентацію, де у візуальній та легкій для сприйняття формі розповідається про прикладну лінгвістику та тезисно пояснюються особливості вступу. Ця презентація допоможе не лише майбутнім фахівцям з обробки природної мови, а й усім, хто цікавиться вступом до технічного вишу, але не знає з чого почати.

Сподіваємося, що учасники зустрічі поєднають своє подальше життя з харківським Політехом, та чекаємо на зустріч наступного року!

Прикладна лінгвістика