Summer School for Scandinavians and Ukrainians in Chernivtsi 2017

Українсько-скандинавський центр (USC) є неурядовою громадською організацією, орієнтованою на розвиток відносин між Україною та країнами Скандинавії в різних сферах.

Ми вважаємо, що обмін досвідом є ключовою складовою для розвитку, тому це і стало основною ідеєю наших проектів. Україна наразі перебуває в перехідному періоді формування демократії, тому скандинавські країни можуть стати зразком для наслідування у цьому процесі, а також у сферах захисту прав людини, освіти та соціального забезпечення.

Наші проекти спрямовані на освіту, культурну та соціальну сфери, але ми не обмежуємося лише цими напрямками роботи. Ми плануємо розвивати скандинавську мовну школу з великою бібліотекою, розмовним клубом та мультимедійним центром, де всі бажаючі зможуть дізнатися більше про скандинавський досвід, культуру, а також краще вивчити регіон.

USC стане місцем зустрічі як фізичних осіб, так і бізнес-структур, зацікавлених в Україні чи північному регіоні.

Наша щорічна міжнародна літня школа допоможе мешканцям півночі відкрити для себе Україну з її багатою культурою і щедрими людьми, а також допоможе українцям познайомитися з представниками інших держав і культур.

Більше інформації на сайті