ЗАГЛЯНЬ В МАЙБУТНЄ

З 1 жовтня 2016 р при кафедрі «Обчислювальна техніка та програмування» Національного технічного університету «ХПІ» була відкрита дитяча школа програмування і робототехніки.

 

Школа орієнтована на навчання дітей у віці 10-16 років. Під час занять діти отримують навички програмування, створення WEB-сайтів, векторної і растрової графіки, анімації, 3D-моделювання, математичної логіки і робототехніки. Заняття проводяться досвідченими викладачами кафедри з використанням сучасного обладнання.

Школа робототехніки використовує інтерактивний і ігровий методи в навчанні. Учні отримують можливість побачити, як науковий метод або теорія може бути застосована до повсякденного життя.

В ході занять діти не тільки отримують необхідні знання, а й можуть їх застосувати на практиці. Заняття проходять в невимушеній атмосфері вільного спілкування між учнями та викладачами.

В рамках однієї групи виділяються до п’яти команд по два учня. Це дає можливість дітям не тільки краще засвоювати нові знання, а й розвивати свої лідерські та комунікативні якості, працювати в команді, а також купувати нових друзів.

В ході занять з робототехніки за допомогою роботів діти вчаться думати і винаходити. У невеликих групах до 10 осіб діти збирають і програмують спеціальні набори на базі плат Arduino, вивчаючи в ігровій формі фізику, математику, програмування, 3D-моделювання, пристрій комп’ютера і багато іншого!

Завдяки сучасним підходам до викладання слухачі школи буквально з другого заняття мають можливість написати свої перші програми для управління микроконтроллерами, а навички 3D-моделювання дозволяють їм створити власні конструкції роботів, які в наслідок моделюються за допомогою 3D-принтера.

Приходьте до нас поглиблювати знання та отримувати навички нових професій.
Загляньте в майбутнє! Пориньте в світ сучасних IT-технологій!