Про спеціальність

Шукаєте перспективну спеціальність? Це ми!

«Енергоефективність та комп’ютерна хімічна інженерія»‎

Шукаєте перспективну спеціальність? Це ми!

«Енергоефективність та комп’ютерна хімічна інженерія»‎

Наші переваги

Чому абітурієнти хочуть навчатися саме в нас?

Тому що ми пропонуємо

Мультидисциплінарну підготовку

Окрім загальноосвітніх точних та природничих наук, наші студенти вивчають комп’ютерні технології та елементи програмування, вчаться створенню імітаційних моделей та прийомам енергетичного менеджменту і аудиту.

Сучасні академічні знання

Замість неприкладних умінь та навчальних дисциплін, які швидко морально застарівають, ми пропонуємо студентам комплекс найбільш актуальних знань, що зможуть зробити їх конкурентоспроможними на ринку праці.

Інженерну, а не хімічну освіту

Незважаючи на те, що кафедра ІТПА входить до складу інституту Хімічних технологій та інженерії (ННІ ХТІ), відсоток хімічних дисциплін у навчанні мінімізований – тож наші студенти отримують саме інженерну, а не хімічну освіту.

Дві спеціальності у одній

Наші студенти отримують освіту одразу у двох принципово різних, але добре поєднуваних напрямах. Перший з них – енергоефективність та енергозбереження. Другий – програмування та комп’ютерна інженерія.

Окремий стипендіальний рейтинг

Стипендія наших студентів, які навчаються на бюджетній формі, жодним чином не залежить від успіхів їхніх колег на інших кафедрах. Кожен семестр вони отримують виплати за окремим стипендіальним рейтингом.

Більше практики, ніж теорії

Навчання проводять викладачі-практики з реальним трудовим досвідом у промисловості  та ІТ-сфері. Максимальна кількість занять за кожною з профільних дисциплін відводиться для лабораторних та практичних робіт.

Кваліфікація випускників

Яку кваліфікацію здобувають випускники?

Скільки триває навчання?

У залежності від терміну навчання, випускникам присвоюється кваліфікація одного з освітньо-кваліфікаційних рівнів

Бакалавр
3,9 року – 8 семестрів
Магістр (1,4)
5,4 року – 11 семестрів
Магістр (1,9)
5,9 року – 12 семестрів
Кандидат наук (PhD)
+ 4 роки – аспірантура

Зацікавилися? Дізнайтеся правила прийому у цьому році

Наші випускники працюють тут

Бажаєте знати, де будете працювати після випуску?

Одна з цих компаній може стати Вашим робочим місцем!

Відгуки випускників

Дамо слово тим, хто закінчив нашу кафедру

Важко переоцінити роль вищої освіти у становленні особисто мене як спеціаліста. З навчання я виніс обширну теоретичну базу, яку зміг успішно поєднати з практикою, й забезпечити собі швидке кар’єрне зростання.

Вадим Долгов
Керівник відділу
“Анкор-Теплоенерго”

Випускники ХПІ цінуються у великих компаніях – як в Україні, так і за кордоном. Саме гарна ВУЗівська підготовка стала міцним підґрунтям у моїй кар’єрі. Я зміг влаштуватися до Procter & Gamble, Philip Morris та IKEA.

Володимир Мороз
Спеціаліст з техноінновацій
“ІКЕА”

Хоча нині я працюю не за фахом, але саме за рахунок гарної підготовки, відмінної бази знань та розвиненої під час навчання здатності швидко вчитися та аналізувати, можу успішно будувати кар’єру й у IT-сфері.

Дарина Кошова
Інтернет-маркетолог
“Venera”

Навчаючись у інституті, я заклав фундамент більшості знань та умінь, які допомогли мені стати конкурентоспроможним на ринку праці, знайти роботу й надалі вдосконалюватися у напрямку моєї професійної діяльності.

Гліб Єлізов
Ст. наук. співр, начальник відділу
“УкрНДІгаз”

Навчання на кафедрі дає не тільки фундаментальні знання, які постійно зустрічаєш у різних професіях та галузях, але й розвиває аналітичні навички та здатність швидко адаптуватися до будь-яких життєвих ситуацій.

Олексій Кабанець
Senior Software Developer
“Sigma Software”

Університет працює над усіма «гранями» своїх студентів, тому випускник нашої кафедри – це завжди успішна людина, яка здобуває не тільки знання, але й впевненість у собі, вчиться конкурувати та перемагати!

Катерина Сіренко
HR Administrative manager
“Scalarr”

Я дуже вдячний кафедрі за безліч наданих можливостей, відмінних викладачів, які готові прийти на допомогу у будь-який час, а також величезний життєвий досвід, який покладає початок “самостійного дорослого життя”.

Юрій Адаменко
Front End React JS Developer
Codica”

Сьогодні на ринку затребуваний не просто фахівець, але ще й ініціативна, амбітна, різнобічно розвинена людина. Я змінив кілька професій і можу твердо сказати – основу моїх навичок та знань заклав саме університет.

Артем Яценко
Product quality controller
“AJAX Systems”

Теж хочете досягти успіху? Подавайте документи на нашу кафедру!

Куди поступати?

Звісно до нас, на кафедру ІТПА!

Залишилися питання?

Ми з радістю на них відповімо!

Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом!