Фестиваль проходить під патронатом ректора НТУ «ХПІ» Сокола Євгена Івановича

​​

Лілія Гратила  Україна

Голова журі

Заслужена артистка України

Скрипалька, концертний виконавець, викладачка.

Здобула освіту у Львівській Національній Академії ім. М. В. Лисенка та

закінчила аспірантуру при Київській Національній Музичній Академії імені П. І. Чайковського;

Артистка оркестру Національного симфонічного оркестру України; з 2000 року – перший концертмейстер українсько-австрійського оркестру K&K Philharmoniker; з 2005го і протягом 15 років – концертмейстер  Академічного Симфонічного оркестру Львівської Національної філармонії імені М. Скорика.Учасниця багатьох міжнародних проектів у складі камерних оркестрів « Leopolis», «Virtuosy» .

Сольна виконавська діяльність: учасниця багатьох міжнародних фестивалів , серед яких: «Венсессель» – Данія; «Варшавська осінь» – Польща (Варшава); «Музика в старому Кракові» – Польща (Краків); «Віртуози» ,та «Контрасти» – у Львові, і т.д. На сьогодні, є лідеркою ансамблю «Lemberg», та учасницею дуету з відомим піаністом, Заслуженим діячем культури Польщі, Сергієм Григоренком. В доробку дуету успішні концерти у Варшаві,в тому числі, на запрошення товариства імені Ф. Шопена, «Дзеркальній залі» Львівської Національної Опери, Львівському Органному Залі, обласних філармоніях м. Житомира, м. Івано-Франківська і т.д.

Педагогічна та організаційна діяльність: асистентка професора О.М.Горохова в  Київській Національній Музичній Академії ім. П. І. Чайковського,  музична директорка міжнародної школи з диригування та композиції «KLK New  Musik», співзасновниця проєкту «музичний салон» (м. Львів)

Олександр Лабза  Мексика

 

Президент музичної асоціації Cultura Musical Orizaba, A.C, Музичний керівник та диригент Молодіжного Камерного Ансамблю ORIZABA, засновник музичної академії імені Л.В. Бетховена в м. Оризаба (штат Веракрус, Мексика)

Здобув освіту у Донецькій державній консерваторії імені С. Прокоф’єва. З 2000 року мешкає в Мексиці де бере активну участь в заходах Національної системи просування музичного мистецтва: семінари, курси з оркестрового диригування та музичної освіти.

2002- 2013 роки: організатор 8 Фестивалів Дитячо-юнацьких симфонічних оркестрів. У 2004 році бере участь у Першому фестивалі оркестрів в м. Лізбург (штат Вірджинія, США), 2015- Перший фестиваль дитячих та юнацьких оркестрів м. Ендвігано (Колумбія).

В 2012р. в рамках ХХ річчя дипломатичних відносин Мексика-Україна разом зі своїм оркестром втретє здійснив Міжнародний концертний тур Україною, зокрема взявши участь у фестивалі-конкурсі «Чарівний камертон».

Запрошений диригент кількох мистецьких музичних  проєктів: «Дитячий

симфонічний оркестр Мексики», Камерний оркестр «SEV Veracruz»   Педагогічна діяльність: викладач з класу акордеону, фортепіано та диригування, співпрацює з інститутом культури штату Веракрус (IVEC, Мексика).

Георгій Зуб  Україна

 

Диригент, концертний виконавець (кларнет, саксофон), викладач, кандидат педагогічних наук, художній керівник музичних проєктів.

Здобув освіту у Харківському державному університеті мистецтв імені І.П. Котляревського та закінчив аспірантуру при Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди.

Виконавську діяльність розпочав у 1996 році музикантом оркестру ХІЛ ВПС, з 2004 р.¬ артист оркестру Національного університету цивільного захисту України. З 2015 року обіймає посаду диригента оркестру НУЦЗУ.

Засновник та музикант кількох музичних проєктів естрадного напрямку, серед яких «Jambeat», «PenthouseBand». У складі яких здобув призові місця та почесні нагороди відомих фестивалів – «Червона рута» (Харків, Київ), «Тарас Бульба» (Дубно), «Мазепа-фест» (Полтава), «Таврійські ігри» (Каховка), «Слов’янський рок» (Київ), «U.Rock» (Білгород-Дністровський, Затока). На сьогодні є одним з лідерів проєкту «MR. FUNK».

Педагогічна та організаційна діяльність: 2009 році створив естрадний ансамбль «SM Band НТУ «ХПІ», який має почесне звання «Народний» та є одним з найкращих колективів Палацу студентів на сьогодні.  Викладач ХМУ імені М. Лятошинського та кафедри музично-інструментальної підготовки вчителя факультету мистецтв ХНПУ імені І.П. Сковороди. У 2017 році очолив естрадний оркестр імені А. Слатіна. Естрадні ансамблі та оркестри під керівництвом Георгія Зуба неодноразово здобували призові місця на міжнародних та національних фестивалях та конкурсах, серед яких «Джаз на Дніпрі», «Українська jazz весна» і є одними з кращих у м. Харків на сьогодні.

 

Тетяна Колчанова USA

Засновниця та директорка Music&Arts Academy, директорка та диригентка оркестру Камас-Вашугал, кандидатка наук. Скрипалька, піаністка з 25-річним педагогічнимта 32-річним виконавським стажем. За часів Радянського союзу здобула вищу освіту та закінчила аспірантуру при Московській консерваторії імені П.І. Чайковського, де захистила дисертацію та здобула ступінь кандидата наук.

Лауреатка міжнародних конкурсів, перша скрипка державного струнного квартету імені М. Глінки, 2000-2006 асистентка професора Дмитра Шебаліна, з 2007 р. – громадянка США, 2007 – 2013 асистентка концертмейстера Vancouver Symphony Orchestra, 2012-2016 – концертмейстер Portland Opera Orchestra, 2007-2016 гг. – брала участь у Фестивалях та Камерних програмах, грає з Bravo Vancouver, MTDuo, Grazioso Duo, Duo Con Anima, DTQuartet.

Викладацька діяльність в США:

2008-2015рр. ¬ викладачка скрипки  та фортепіано в Classique Music Academy та Rose City Music Academy, Portland.

2011-2019 рр. ¬ викладачка  квартетного та оркестрового класів Vancouver School of Arts & Academics and Thomas Jefferson Middle School, Covington Middle School, Parkrose High School.

Членкиня журі міжнародних конкурсів та фестивалів: Mozart Club / Beacock music co, International Competition in Athens, Metropolitan Youth Symphony Competition.

Основні етапи педагогічної та виконавської  діяльності Тетяни Колчанової висвітлюються

https://musicartsacademy.com

 

Марина Бевз Україна

Піаністка, заслужений діяч мистецтв України, кандидатка мистецтвознавства, професорка.

Здобула освіту у Харківському інституті мистецтв імені І.П. Котляревського, де з 1986 року розпочала педагогічну, а потім і адміністративну діяльність (на посаді декана оркестрового факультету, проректора з науково-педагогічної та виховної роботи)

В класі Марини Бевз отримали фахову мистецьку освіту з дисципліни «Загальне та спеціалізоване фортепіано» більше 300 студентів. Веде активну наукову та методичну діяльність, має 42 друкованих праці.

Марина Бевз є активною популяризаторкою творчості харківських композиторів, першою виконавицею фортепіанних творів В. Борисова, І. Польського, І. Ковача, М. Кармінського, В. Золотухіна, В. Птушкіна. Вона є автором мистецьких проектів «4 сторінки музики», «З музикою в серці», «Корифеї харківської композиторської та виконавської шкіл», підготувала понад 70 концертних програм, а концертний репертуар складає близько 150 різних за жанром та стилем творів сучасних композиторів та композиторів-класиків.

Членкиня оргкомітету фестивалю «Павло Кондратович Луценко та сучасність», член журі Міжнародного конкурсу «Харківські асамблеї» (2016-2018), голова журі І Міжнародного конкурсу імені Іллі Слатіна в номінації «Спеціалізоване фортепіано» (2021), член журі Всеукраїнського конкурсу Springpiano (2021).

 

Дар’я Чистякова  Іспанія

Скрипалька, концертний виконавець, викладачка з класу скрипки, фортепіано та теорії музики. Здобула освіту в Харківському національному університеті мистецтв імені І.П. Котляревського за спеціалізацією «скрипка» та закінчила аспірантуру при Львівській національній музичній академії імені М.В. Лисенка (кафедра історії музики). Неодноразово стажувалася та проходила майстерклас у визнаних світом педагогів Захара Брона, Якова Гільмана (Мюнхен) та ін.

Лауреатка багатьох міжнародних виконавських конкурсів, серед яких “Castelnuovo di Garfaniana”, Італія(1 місце), «Харківські асамблеї», Україна (гран-прі). Співпрацювала з всесвітньо визнаними музикантами, серед яких: Ліза Батіашвілі, Юліан Рахлін, Олексій Семененко, Неманья Радулович, Георг Кугі, Мартін Кешбаум, Гай Бронштейн, Кирило Карабиць, Андрій Борейко.

Неодноразово брала участь у міжнародних мистецьких проєктах серед яких: «I, Culture Orchestra», «Escuela Internacional de Musika», «Україно-австрійська оркестрова академія» та ін.

2013-2018 р.р  працювала в симфонічному оркестрі «K&К Philharmoniker» (Україна-Австрія).

З 2019 року обіймає посаду другого концертмейстера симфонічного оркестру «Clasica Santa Cecilia» (Мадрид, Іспанія), є солісткою «Delica chamber orquesta» (Іспанія), другою скрипкою квартету «Adara».

Викладацька діяльність: розпочала у 2011 році викладачем скрипки та ансамблю скрипалів ДМШ №6 імені Миколи Лисенка м. Харкова, з 2020 року викладає курс теорії музики, класу скрипки та класу фортепіано в «Escuela musical de Aravaca» (Мадрид, Іспанія)

 Марія Калашник Україна

Доктор мистецтвознавства, професорка, професорка кафедри музично-інструментальної підготовки вчителя Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, заслужений діяч мистецтв України.

Членкиня Національної Спілки Композиторів України ;

Членкиня Національної Всеукраїнської музичної Спілки.

Здобула освіту в Харківському державному інституті мистецтв ім. І.П. Котляревського спеціальностями: «музикознавство» та «інструментальне виконавство» спеціалізація «фортепіано». Музикознавець, лекторка, викладачка. Має 184 публікації наукового та навчально-методичного характеру з актуальних проблем музикознавства, методики та педагогіки, опублікованих у провідних фахових виданнях України, іноземних періодичних виданнях, та у науково метричній базі SCOPUS. Авторка сімох одноосібних монографій, навчальних посібників, хрестоматій. Членкиня спеціалізованої вченої ради у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка. В 2011 році за значні творчі досягнення  та високий професіоналізм у галузі академічного музичного мистецтва нагороджена муніципальною премією  ім. І. Слатіна.

Основні етапи педагогічної та науково-творчої діяльності Марії Калашник висвітлюються

http://esu.com.ua/search_articles.php?id=10396

https://composersukraine.org/index.php?id=1537

 

Юрій Касьянич  Німеччина

Лауреат міжнародних та національних конкурсів, концертний виконавець, викладач (кларнет, саксофон).

Здобув освіту у Харківському державному інституті мистецтв імені І. П. Котляревського. До 2000 рр. працював артистом симфонічного оркестру Харківської обласної філармонії та Молодіжного симфонічного оркестру, а також брав участь у багатьох джазових та естрадних мистецьких проєктах в Україні та за її межами.

З 2000 років мешкає в Німеччині та веде активну педагогічну та виконавську діяльність

Педагогічна діяльність: доцент CMS -Musikschule, Klarinettenakademie-Hamburg.

Концертна діяльність: участь у мистецьких проєктах класичного та джазового напрямків Men in Blech..,DBBO -Big Band,  Clarinet-Collection.

smirnov  Петро Смирнов  Україна

Диригент, керівник оркестру народних інструментів, заступник директора Палацу Студентів НТУ «ХПІ». Лауреат I та II Всесоюзних фестивалів народної творчості, має багаточисельні дипломи міжнародних та республіканських фестивалів, є лауреатом регіонального рейтингу «Харків’янин року 2001»

Здобув освіту у Харківському державному інституті культури (Академія культури). Після закінчення очолив Народний оркестр народних інструментів ПК ХТЗ. З 2003 року поєднує творчу та адміністративну роботу на посаді заступника директора ПК ВАТ «ХТЗ» з творчої та культурно-масової роботи. З 2009 року і по сьогоднішній день працює у Палаці студентів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» на посаді заступника директора та є художнім керівником фолк-бенду «ОТАКОЇ».

Окрім роботи у складі журі міжнародного фестивалю-конкурсу «Чарівний камертон», є членом журі обласного конкурсу дитячої інструментальної творчості, членом журі міського конкурсу «Студентська весна».

Єлизавета Авочарова  Україна

Піаністка, викладач-методист, завідувачка відділу камерного ансамблю та концертмейстерської майстерності Харківського державного музичного ліцею, композиторка та генеральна директорка «Дитячого музичного театру».

Здобула освіту у Харківському державному інституті мистецтв імені І.П. Котляревського і з 1993 року по сьогоднішній день працює у ХДМЛ (до 2021 р. ХССМШ-і). Має багаторічний досвід концертмейстерської та педагогічної діяльності, а також веде активну просвітницьку діяльність ( семінари, лекції, майстеркласи).

Лауреатка міжнародних фестивалів та конкурсів, серед яких: «Сузiр`я Україна-Європа» (2020г.); «Golden Time talant» (2020г.) та інші.

Педагогічна та організаційна діяльність: понад 100 учнів класу Єлизавети Авочарової є лауреатами міжнародних фестивалів та конкурсів.

Авторка міжнародного конкурсу молодих виконавців «Камерні барви» та засновниця і художня керівниця «Дитячого музичного театру», де , окрім керівної посади, виступає в ролі композиторки та сценаристки дитячих мюзиклів.

За вагомий внесок в мистецтво Слобожанщини здобула титул «Жінка року» в номінації «МИСТЕЦТВО».