Кафедра економіки і маркетингу

Навчально-науковий інститут економіки, менеджменту і міжнародного бізнесу

Кафедра економіки і маркетингу - Навчально-науковий інститут економіки, менеджменту і міжнародного бізнесу

Випускники

Переважна більшість випускників (98%) влаштовуються на роботу, що в період певної економічної кризи – непросто.

Це свідчить про високий рівень підготовлених кафедрою випускників. Інші 2 відсотки, як правило, одержують вільне розподілення за сімейними та іншими обставинами.

Чимало випускників займають керівні посади з хорошою заробітною платою. Наприклад, випускниця спеціальності «Маркетинг» Катерина Васильєва очолює службу маркетингу у фірмі «Тополєк». Серед 7 працівників відділу – шестеро випускники ХПІ.

– Чому Ви видаєте перевагу саме нашим випускникам? Питаємо у Катерини Васильєвої.

– Тому, що випускники НТУ «ХПІ» мають вищій рівень освіти, вміння вирішувати непрості складні практичні завдання, а ніж випускники інших Харківських вузів, в тому числі Національних університетів ім. В.Н. Каразіна, та економічного.

Це свідчить про певний бренд кафедри. Костянтин Портной очолював відділ маркетингу на одному з най престижних підприємств України, ДП «Завод ім. Малишева».

Іван Капустенко очолює сервісний центр по ремонту цифрової техніки, Сергій Тарасенко виріс до директора промислового підприємства.

Навчання провадиться згідно затверджених Європейських програм. Тому наш диплом надає можливість працювати у різних країнах. Наприклад, випускник спеціальності «Економіка підприємства» Іван Гладенко працює в Німеччині. У 2016 році двоє дівчат після закінчення ВИШу пройшли конкурсний відбір і влаштувались на роботу в Польщі та Литві.