Національне свято Туреччини – День Республіки

29 жовтня 2019 р. кафедра природничих наук урочисто привітала турецьких студентів з їх національним святом – Днем Республіки.

Posted in Без рубрики | Leave a comment

Сертифікати учасників конференції

 

Posted in Без рубрики | Leave a comment

Американська астронавтка українського походження в ХПІ

9 жовтня 2019 р  НТУ «ХПІ» відвідала американська астронавтка українського походження Хайдемарі Стефанишин-Пайпер. Візит був приурочений до Всесвітнього тижня космосу. Основна місія космонавтки – залучення молоді до вивчення природничих наук: технологій, інженерії, математики, інших.

На зустрічі були присутні не тільки українські студенти, викладачі, вчені ХПІ, а й студенти-іноземці, які навчаються на підготовчому відділенні ФМО.

Posted in Без рубрики | Leave a comment

Зустріч студентів з викладачами ПІІТУ

01 жовтня 2019 року відділення довузівської підготовки факультету міжнародної освіти відвідали Орловський Дмитро Леонідович та Копп Андрій Михайлович – викладачі кафедри програмної інженерії та інформаційних технологій управління (http://web.kpi.kharkov.ua/asu та https://piitu-asu.kh.ua/) факультету комп’ютерних наук та програмної інженерії (https://web.kpi.kharkov.ua/if) НТУ  “ХПІ”.

Кафедра ПІІТУ пропонує такі освітні програми:

Спеціальність 121. Інженерія програмного забезпечення, передбачає підготовку фахівців з проектування, розробки і дослідження інтелектуальних програмних систем для різних предметних областей.

Спеціальність 122. Комп’ютерні науки та інтелектуальні системи, передбачає 2 спеціалізації: управління проектами програмної інженерії та бізнес-аналітика інтелектуальних систем в програмної інженерії.

Спеціальність 126. Передбачає підготовку фахівців з розробки і супроводу інформаційних систем і технологій для підприємств і організацій різного призначення.

Іноземні студенти довузівської підготовки 2019/2020 року з цікавістю ознайомилися з презентацією та доповідями. Також була досягнута домовленість про подальшу співпрацю та безпосередній візит студентів на кафедру ПІІТУ. До речі її розташування: м. Харків, вул. Кирпичова, 2, корпус У-2, 7 поверх.

Posted in Без рубрики | Leave a comment

Науково-методичний семінар

27 вересня 2019 року на кафедрі природничих наук відбулося засідання науково-методичного семінару «Фотоелектричні перетворювачі на основі напівпровідників А2В6». Вибір даної теми пов’язаний з дисертаційною роботою старшого викладача КПН Доброжана А.І. Учасники семінару з великим інтересом взяли участь у обговоренні актуального напрямку сучасної фізики.

Posted in Без рубрики | Leave a comment

Зустріч зі студентами

Директор навчально-наукового інженерно-фізичного інституту Ларін А.А. відвідав факультет міжнародної освіти та розповів іноземним студентам про перспективи подальшого навчання в НТУ «ХПІ».

 

 

 

 

 

Posted in Без рубрики | Leave a comment

Презентація книги «Світло і свобода»

17.09.2019 викладачі ФМО відвідали захід, присвячений презентації книги «Світло і свобода. Роздуми про прагнення до щастя », яка заснована на роботах третього Президента Америки Томаса Джефферсона і прослухали лекцію американського юриста Еріка Скотта Петерсена на тему« Історична і філософська спадщина Томаса Джефферсона в сучасному світі ».

Posted in Без рубрики | Leave a comment

Сертифікат учасника «HSCI`2019»

Викладачі кафедри природничих наук ФМО Лапузіна О.М., Лісачук Л.М., Семяннікова Н.Л., Ралітна І.А. і Гаврилюк Ю.Р. опублікували статтю «Popularization of Science among International Students in Ukraine» в електронному збірнику конференції «HSCI`2019» (Hands-on Science) та отримали сертифікати учасників.

Posted in Без рубрики | Leave a comment

Іспит з хімії

Іноземні студенти довузівського етапу навчання складають іспит з хімії.

Posted in Без рубрики | Leave a comment

HSCI`2019

Викладачі кафедри природничих наук ФМО взяли участь у XVI щорічній міжнародній конференції з практичної науки «HSCI`2019» (Hands-on Science), яка об’єднала педагогів, методистів, популяризаторів науки, студентів із близько 15-ти країн світу (США, Португалія, Великобританія , Іспанія, Японія, Чехія, Індія, Україна, та ін.).

 

Posted in Без рубрики | Leave a comment