Кафедра гуманітарних наук

навчально-наукового інституту міжнародної освіти НТУ "ХПІ"

Кафедра гуманітарних наук - навчально-наукового інституту міжнародної освіти НТУ "ХПІ"

Головна

Про Національний технічний університет

«Харківський політехнічний інститут»

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ»), заснований у 1885 році, є одним з найстаріших технічних навчальних закладів України.

НТУ «ХПІ» готує фахівців у галузі машинобудування, турбінобудування, автоматизації, електротехніки, електроніки, хімічного машинобудування, систем управління, психології, економіки підприємств, бізнесу та багатьох інших – більш ніж по 106 спеціальностям очної форми навчання та 60 спеціальностями заочної форми навчання.

Університет співпрацює з багатьма університетами та вченими з США, Англії, Німеччини, Канади, Франції, Італії, Японії, Індії, Китаю та інших країн світу. В даний час більше ніж 2000 іноземних студентів і аспірантів навчаються в університеті. Щорічно, приблизно 300 співробітників і студентів з НТУ «ХПІ» виїздять за кордон щоб навчатися і проводити дослідницьку роботу в університетах-партнерах.

Запрошуємо Вас навчатися у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» – відомому освітньому і науковому центрі України. Ми гарантуємо високу якість освіти!

   

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ МІЖНАРОДНОЇ ОСВІТИ

Освіта – запорука успіху у вашому житті…

Навчально-науковий інститу міжнародної освіти – це підрозділ НТУ «ХПІ», який готує іноземних громадян для навчання в університетах України і пропонує диференційовані програми навчання. Кваліфіковані викладачі   інституту забезпечують високий рівень проведення занять відповідно до навчального плану, розробленого Міністерством освіти і науки України. Заняття проходять у творчій і дружній атмосфері, в невеликих за складом групах, де кожному студенту приділяється індивідуальна увага і прищеплюється любов до навчання.

Викладачі інституту прагнуть виробити у студентів упевненість у собі і розкрити їхній творчий потенціал. Викладачі надають допомогу студентам, які стикаються з труднощами у навчанні, активно допомагають їм у вирішенні найрізноманітніших проблем студентського життя.

Навчально-науковий інститут міжнародної освіти пропонує різні програми для навчання: повний цикл навчання протягом навчального року (вивчення української і англійської мов і циклу природничо-наукових дисциплін: математики, хімії, фізики, інформатики, креслення, екології, історії, економіки), а також навчання на мовних курсах у будь-який зручний для студентів час.

Після здачі іспитів з предметів, що вивчаються, студенти навчально-наукового інституту міжнародної освіти можуть вступати до університетів України без додаткових іспитів у відповідності зі зробленим ними вибором.

Навчально-науковий інститут міжнародної освіти має чудовий послужний список: всі наші студенти були прийняті в обрані ними університети!

ДОПОМОГА СТУДЕНТАМ ПІД ЧАС НАВЧАННЯ

Для будь-якої людини рішення виїхати з дому і поїхати в нову країну – це непроста задача. Наш інститут допомагає зробити цей перехід максимально безпроблемним. Студентам, які приїжджають вчитися у навчально-науковий інститут міжнародної освіти  НТУ «ХПІ», ми пропонуємо наступні послуги:

• підтримку в оформленні візи і супутніх документів;

• зустріч в аеропорту та проїзд до Харкова;

• допомогу в облаштуванні житла (місця в університетському гуртожитку);

• допомога в отриманні медичного обслуговування.

Крім того, навчально-науковий інститут міжнародної освіти пропонує студентам різні додаткові програми, мета яких – якнайшвидша адаптація в новому культурному середовищі, знайомство з країною, в якій вони навчаються. В  інституті  проводяться такі види позанавчальної діяльності як: науково-практичні конференції та олімпіади студентів, спортивні заходи, відвідування різних університетів, підприємств і культурних місць Харкова. Під час канікул студентам пропонують поїздки у Львів, Одесу, інші міста України.

    

ЧОМУ ВАШ ВИБІР – ЦЕ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ МІЖНАРОДНОЇ ОСВІТИ НТУ “ХПІ”?

Рішення навчатися в іншій країні може бути важким, однак є багато переваг отримання освіти у Харкові:

• міжнародний досвід;

• отримання знань високого рівня;

• придбання друзів з різних країн під час навчання в університеті;

• вивчення української / англійської мов за допомогою спілкування з носіями мов і проживання у мовному середовищі;

• можливість вивчати українську культуру.

Навчаючись у навчально-науковому інституті міжнародної освіти, студенти розвивають свою розмовну мову, аудіювання, читання і письмо, вдосконалюють свої навички у граматиці, збагачують словниковий запас, покращують вимову, знайомляться з ідіомами української мови, вивчають науковий стиль мовлення, отримують знання з математики, інформатики, фізики та хімії, креслення та історії, екології та економіки.

У навчально-науковому інституті міжнародної освіти працюють досвідчені та висококваліфіковані викладачі.

НАШІ ЦІЛІ

Підготувати кожного студента до вступу у вищий навчальний заклад.

Забезпечити сприятливі умови, за яких студенти можуть розвивати свою академічну і творчу компетентність.

Заохочувати самодисципліну, почуття власної гідності, соціальну відповідальність і здатність до лідерства.

Заохочувати критичне і креативне мислення.

Допомагати кожному студенту в реалізації своїх знань і умінь.

НАША ФІЛОСОФІЯ

 Успіх для кожного студента!

Ми впевнені, що у кожного студента є здатність досягти успіху, особливо якщо студенту надаються максимально комфортні умови для цього. Ми пропонуємо навчання в групах з невеликою кількістю студентів (5–7 осіб), гарантуючи індивідуальний підхід у навчанні для кожного студента: викладач створює індивідуальні плани уроків для кожного студента, що дає змогу студенту навчатися у власному темпі. Все це формує у студентів прагнення до навчання і мотивує до подальшого отримання освіти. Такий підхід забезпечує ідеальне середовище навчання, де кожен студент може повністю розкрити свій потенціал.

ГЛОБАЛЬНЕ БАЧЕННЯ

За нашим переконанням, ми повинні вчитися пізнавати сучасний світ у всій його повноті, з усіма його наявними особливостями і відмінностями, ми повинні бути готовими приймати рішення у нестандартних ситуаціях і мати знання про роботу у різних країнах і за різних умов. Саме тому ми вчимо наших студентів бачити зв’язки та спільні риси у всьому, що вони вивчають. Це призводить до більш повного і глибокого розуміння тем, які вивчаються на заняттях, і практичного застосування знань у реальному житті. Щоб досягти цієї багатогранної мети, ми постійно аналізуємо та коригуємо навчальні програми, головною метою яких є повне задоволення потреб студентів в отриманні знань та їхньої реалізації. Результат наших зусиль – ретельно розроблені програми, які гарантують відмінні результати для студентів: гарні знання і бажання постійно підвищувати свій освітній рівень.

 ПРОГРАМИ І ЦІНИ

Навчально-науковий інститут міжнародної освіти пропонує програму навчання для студентів, які мають сертифікат про закінчення середньої школи. Вартість навчання за цією програмою становить 1500 $ на рік.

НАШЕ МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ

Навчально-науковий інститут міжнародної освіти розташований у центрі Харкова. Від інституту дуже легко і зручно потрапити до історичних та культурних місць Харкова. Таке розташування інституту має значну перевагу – студенти мають змогу швидко і комфортно потрапити у будь-яку точку міста.

Навчально-науковий інститут міжнародної освіти надає іноземним студентам можливість жити в університетських гуртожитках у зручній і дружній обстановці. Вартість проживання у гуртожитках варіюється у діапазоні від 25 $ до 60 $ на місяць, в залежності від потреб і вибору студентів.

  

 РЕЄСТРАЦІЯ І НАБІР

Будь ласка, прочитайте перелік необхідних дій, наведений нижче, і ретельно виконуйте кожен крок. Якщо у Вас є питання або проблеми, зв’яжіться з нами, і ми будемо раді запропонувати Вам необхідну підтримку.

 Прочитайте цю брошуру та іншу важливу інформацію про Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» на нашому веб-сайті: http://www.kpi.kharkov.ua

 Надсилайте ваші запитання електронною поштою:   kudiy@ukr.net

 Підготуйте наступні документи:

1. Копію документа про середню освіту з перекладом на українську або російську мови з переліком предметів і отриманих оцінок (балів).

2. Копію документа про народження.

3. Медичний сертифікат про стан здоров’я, засвідчений офіційним органом охорони здоров’я країни, з якої Ви прибули, і виданий не пізніше, ніж за два місяці до в’їзду в Україну.

4. Документ про відсутність захворювання на СНІД, засвідчений офіційним органом охорони здоров’я країни, з якої Ви прибули, і виданий не пізніше, ніж за два місяці до в’їзду в Україну.

5. 6 фотокарток розміром 40×60 мм.

6. Паспорт.

Всі перераховані вище документи повинні бути засвідчені відповідно до законодавства країни їх видачі та легалізовані у встановленому порядку, якщо інше не передбачено законодавством України.

 Відправте запит для отримання запрошення електронною поштою: kudiy@ukr.net

НАША КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Директор – к.т.н., доцент Кудій Дмитро Анатолійович

Інститут  знаходиться: НТУ “ХПІ”, Інженерний корпус, 3 поверх.

Адреса та телефон: навчально-науковий інститут міжнародної освіти

НТУ “ХПІ”, вул. Кирпичова, 2, Харків, 61002, Україна

Телефон/факс: +38-057-707-6316

E-mail: kudiy@ukr.net

Заступник директора:

адреса та телефон – вул. Весніна, 5А, НТУ “ХПІ”, Харків, 61023, Україна.

Телефон/факс: +38-057-704-1617.

 ПРАВИЛА І НОРМИ

Для забезпечення оптимального, комфортного для кожного студента освітнього середовища у навчально-науковому інституті міжнародної освіти діють певні правила. Ми вважаємо, що студенти, які дотримуються високих стандартів поведінки, будуть краще підготовлені для подальшого навчання в університетах, роботи в компаніях, фірмах та підприємствах.

 Чекаємо Вас у навчально-науковому інституті міжнародної освіти

Національного технічного університету

«Харківський політехнічний інститут»!