Художня ковка

Художнє кування на кафедрі

Кафедра комп’ютерного моделювання та інтегрованих технологій обробки тиском веде підготовку студентів, що виявляють зацікавленість до художньої обробки металів, зокрема до художнього кування.
Кафедра має ковальську майстерню (див. посилання на лабораторію) з основним устаткуванням для виробництва ковальських виробів і набором необхідного інструменту.
Заняття проводяться кваліфікованими фахівцями в даній області. Студенти мають можливість на практиці освоїти прийоми виготовлення художніх виробів, проходячи творчий шлях від задуму до його втілення в металі, а також перейняти досвід у признаних майстрів ковальської справи.
Сучасний рівень підготовки фахівців на кафедрі дозволяє в подальшому відповідати вимогам до спеціалістів на ринку праці, отримати гідну та творчу роботу на приватних підприємствах по виготовленню елементів інтер’еру, архітектурних та садово-паркових ансамблів та багато іншого в якості майстра та конструктора-дизайнера, а також відкрити свою справу в даному напрямку.
Для студентів кафедри комп’ютерного моделювання та інтегрованих технологій обробки тиском ця підготовка виконується в рамках їх навчання на кафедрі та є безкоштовною.
Для всіх інших (не студентів кафедри) з питань зарахування до групи з художнього кування за всіма запитаннями необхідно звертатися на кафедру (див посилання на Контакти).
 

Carousel: images not found

Comments are closed