Умови вступу

Кафедра «Комп’ютерної математики та аналізу даних» (КМАД) в рамках здійснення своєї місії інтегрованої підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі прикладної математики, комп’ютерних наук і сучасних інформаційних технологій оголошує прийом на проектно-орієнтовану освітню програму за напрямом науки про дані “Data Science” за спеціальністю та освітньою програмою:

  • Спеціальність 113 «Прикладна математика», освітня програма «Інтелектуальний аналіз даних» – методи та інформаційні технології інтелектуального аналізу даних на основі штучного інтелекту та машинного навчання.

Умови вступу, порядок і терміни подачі документів, перелік предметів ЗНО, вартість контрактного навчання, а також будь-яку іншу інформацію щодо процедури вступу на кафедру комп’ютерної математики і аналізу даних, ви зможете знайти на сайті Центральної приймальної комісії НТУ«ХПІ», та на сайті “Вступ.ОСВІТА.UA”

Прийом здійснюється відповідно до «Правил прийому до Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” у 2022 році» .

Адреса Центральної приймальної комісії НТУ «ХПІ»: м. Харків, вул. Кирпичова, 2, навчальний корпус №2, 1 поверх, кімната 106
Тел. +380(57) 707-66-34, +380 (57) 707-66-35.

УВАГА! Абітурієнти, що вступають на кафедру КМАД, здають документи до Приймальної комісії навчально-наукового інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій: навчальний корпус У2, кімната 506, тел. +380 (57) 707-65-11.

Інформацію щодо зовнішньного незалежного тестування можно отримати:

Корисні посилання

Абітурієнт  НТУ “ХПІ” 2022 – вартість навчання та кількість ліцензійних місць

Абітурієнт  НТУ “ХПІ” 2022  терміни та дати вступної кампанії

Абітурієнт  НТУ “ХПІ” 2022 – приймальні комісії інститутів та факультетів

Студмістечко (гуртожитки НТУ “ХПІ”)

Розділ «Вступна кампанія 2022» веб-сайту Єдиної державної електронної бази з питань освіти

Веб-сайт Єдиної державної електронної бази з питань освіти

Мапа НТУ “ХПІ

 

Бажаємо успіху!