Мотиваційні зустрічі. Олена Пархоменко

Мотиваційна зустріч на кафедрі «Підйомно-транспортні машини і обладнання»

Мотиваційні зустрічі стали доброю традицією на кафедрі ПТМ і О. Їх мета заохотити наших студентів до навчання, саморозвитку і нових досягнень. Під час таких заходів наші студенти на реальних кейсах можуть побачити, які перспективи для них відкриті, адже найчастіше спікерами є випускники саме нашої кафедри.

Марафон мотиваційних зустрічей продовжується і сьогоднішнім спікером стала студентка 6 курсу Олена Пархоменко. Олена виступила для студентів спеціалізації «Інженерія логістичних систем» (спеціальність 131. Прикладна механіка), які мали можливість дізнатись історію досягнень нашої магістрантки, випускниці цієї ж спеціалізації.

Олена Пархоменко успішно пройшла співбесіду та отримала запрошення прибути на включене навчання в німецькому університеті Швайнфурт-Вюрцбурга за грантові гроші Європейського союзу, з яким НТУ «ХПІ» має договір про співпрацю. Другий семестр Олена розпочала і закінчила в Німеччині. Цей досвід безумовно допоміг Олені вже перебуваючи у Харкові завоювати стипендію Конрада Аденауера. В рамках цієї програми Олена відвідувала з екскурсіями виробничі підприємства та приймала участь в різноманітніх освітніх програмах. На старших курсах Олена проявила себе як сумлінна студентка, приймала участь в студентській олімпіаді, вдосконалювала мовні навички. Все це дозволило їй вибороти стипендію на включене навчання в університеті ім. Отто фон Геріке (м. Магдебург, Німеччина) – давньому партнері НТУ «ХПІ» і давньому партнері безпосередньо кафедри «Підйомно-транспортні машини і обладання».

Зараз Олена Пархоменко готується до захисту магістерської дипломної роботи. Бажаємо їй успіхів в цьому

А нашим студентам бажаємо знаходити для себе перспективи і перевершувати досягнення наших найуспішніших випускників за допомогою можливостей і перспектив, завдяки друзям і партнерам кафедри «Підйомно-транспортні машини і обладнання» – базам практики, закордонним партнерам, діючим підприємствам.