Magistr

До уваги абітурієнтів!

З умовами вступу на освітню програму “Медіакомунікації” можна ознайомитися у розділі Умови вступу

Для України спеціальність «медіакомунікації» є досить новою. Її поява стала реакцією на гостру потребу ринку, що сформувалася останніми роками. Запропонована нашою кафедрою програма — це спроба поєднати комунікативну, технічну та управлінську складові підготовки, при цьому не акцентуючи увагу на якійсь одній складовій. Ми віримо, що такий підхід дасть можливість студентам набути навичок успішної роботи в сучасній медіа-індустрії на перетині різних видів діяльності.

 

Сьогодні в медіасфері найбільш затребуваними виявляються не стільки вузькі фахівці, скільки багатофункціональні професіонали з креативним мисленням, здатні з легкістю адаптуватися в мінливому середовищі, ті, що розуміють логіку соціального розвитку і роль медіа в сучасному суспільстві, що мотивовані до постійного особистісного і професійного зростання і при цьому володіють високою гуманітарною культурою й якісною мовною підготовкою.

 

Можливі сфери професійної діяльності випускників кафедри :

 

  • Засоби масової інформації
  • Прес-центри підприємств і організацій
  • Інформаційні і рекламні агентства
  • Центри медіа-аналітики та експертизи
  • Консалтингові компанії

 

Ти хочеш навчитися не просто існувати в складному комунікативному просторі сучасного світу, а управляти їм, реалізовуючи при цьому свій творчий потенціал? Тоді ця спеціальність саме для тебе!