Інтернет-ресурси в допомогу тим, хто вивчає іноземні мови.

МКИА Студентам 1 Ми зробили підбірку найвдаліших інтернет-ресурсів, які можуть допомогти студентам у вивченні іноземних мов. Тут є як ресурси на тренування конкретних навичок (письма, аудіювання або читання), так і посилання на найпопулярніші американські й англійські телевізійні і медіа портали, навчальні і розважальні сайти на іноземних мовах.

Детальніше.

 Олімпіада.

Кафедра міжкультурної комунікації і іноземної мови щорічно у рамках першого туру Всеукраїнської студентської олімпіади проводить олімпіаду з англійської мови серед студентів усіх курсів таких факультетів: бізнесу і фінансів (БФ), економічного (ЕК), комп’ютерно-інформаційних технологій (КІТ), економічної інформатики і менеджменту (ЕІМ). Завдання для олімпіади складаються з метою виявити рівень мовної компетенції студентів за таких аспектів: граматика (перевірка граматичних навичок), читання (розуміння письмового тексту і виконання завдань до нього), письмо (написання есе на задану тему), аудіювання (розуміння автентичної усної мови), спілкування (перевірка навичок володіння усною мовою).

Переможці олімпіади рекомендуються кафедрою для участі в другому турі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, яка проводиться в період з березня по травень в одному з вищих навчальних закладів.

Детальну інформацію щодо проведення олімпіади можна отримати у викладача кафедри Павлової Лариси Василівни або за телефоном кафедри (057) 707-69-70.

Детальніше.

Дистанційні курси для студентів кафедри МКІЯ.

МКИА Студентам 2 Викладачі кафедри міжкультурної комунікації спеціально для своїх студентів розробили ряд авторських дистанційних курсів. Частина таких курсів читається виключно англійською мовою, частина – російською та українською. Щоб отримати доступ до курсів, Вам необхідно зареєструватися на порталі дистанційних курсів кафедри http://ccfl.kpi.kharkov.ua. В разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся до ст.викл. Молодих Ганни Сергіївни.

Детальніше.

 В допомогу студентам, що вступають до магістратури.

МКИА Студентам 3 Кафедра міжкультурної комунікації і іноземних мов щорічно готує студентів, які планують вступ до магістратури НТУ “ХПІ”, а також проводить вступні іспити. Щоб підготуватися до іспитів, пропонуємо вам наступну підбірку матеріалів. В разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся до проф. Томіліна Олександра Михайловича.

Детальніше.