Старший викладач Ольховська О. І.

сайт

Народилася в 1978 році в м. Харкові.

У 2001 році закінчила економічний факультет НТУ «ХПІ», отримавши спеціальність “Менеджмент організацій”, в 2006 закінчила МІПО НТУ “ХПІ”, отримавши спеціальність “Інтелектуальна власність”. З 2008 року працює асистентом кафедри менеджменту.

У 2013 році пройшла стажування в Швеції за програмою “Управління проектами”. У 2014 пройшла стажування в Індії за програмою “Менеджмент проектів у вітроенергетиці”. З 2015 року старший викладач кафедри менеджменту та оподаткування. Є керівником регулярної секції “Комплексне інноваційне ігрове проектування” школи-семінару НТУ ХПІ.

Хобі література, туризм, фітнес, плавання.

Дисципліни:

“Операційний менеджмент”(українською та англійською), “Основи менеджменту”, “Вступ до спеціальності”, “Основи оподаткування”, “Податковий і управлінський облік”, “Самоменеджмент”(англійською), “Оподаткування фізичних осіб”

Наукові інтереси:

Системна оцінка економічної ефективності інноваційних процесів, економіка інновацій, розробка і впровадження нових методів навчання, ділове ігрове проектування, економіко-математичні моделі прийняття управлінських рішень.

Comments are closed.