ВСТУП НА 1 КУРС НА ОСВІТНІ ПРОГРАМИ (КОНКУРСНІ ПРОПОЗИЦІЇ. САМЕ НА НИХ ВИ БУДЕТЕ НАДАВАТИ ЗАЯВИ ЧЕРЕЗ СВІЙ ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ):

Технології органічних речовин, харчових добавок та косметичних засобів

Освітня програма в рамках спеціальності 161 “Хімічні технології та інженерія”

Промислова фармація

Освітня програма в рамках спеціальності 226 “Фармація, промислова фармація”

Вступ на 1 курс


Все найважливіше для абітурієнта
дивіться тут

Продовження навчання


Вступ на 2-3 курс, в магістратуру та аспірантуру.
Всі форми навчання!

Наші галереї


Краще 1 раз побачити
Ніж 100 разів почути!

Вступна кампанія
Все про вступ на наші спеціальності та кафедру

Дивіться які проєкти роблять наші студенти >

ІСТОРІЯ КАФЕДРИ

Кафедра, як і Університет була заснована в 1885 році. Кафедрою підготовлено і випущено більше 2200 фахівців. Серед них: інженери, технологи, хіміки, дослідники, проектувальники. Кафедра органічного синтезу і фармацевтичних технологій пропонує денну, заочну вищу технічну освіту, другу вищу освіту в Україні. Дізнатися більше >>

ВИПУСКАЮЧІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Ми пропонуємо дві спеціальності. Освітня програма по спеціальності 161 є базовою для промисловості пов’язаної з технологіями органічних речовин, харчовими продуктами та косметикою. Освітня програма по спеціальності 226 є базовою для промислової фармації.
Дізнайтеся більше про 161 та 226

РАБОТА ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАННЯ

Наші випускники працюють на підприємствах, компаніях, науково-дослідних установах хімічної, фармацевтичної, парфумерно-косметичної та харчової галузей.

 

ОСНОВНИЙ ФОКУС ОСВІТНІХ ПРОГРАМ

Обирайте освітню програму, що буде Вам цікавішою!

Хімічні технології органічних речовин, харчових добавок та косметичних засобів:

Поняття, закономірності та методи математики, фізики та хімії, що використовуються в хімічних технологіях та інженерії; моделювання та фізико-хімічні основи виробництва хімічної продукції; концептуальні засади реалізації технологічних процесів; розрахунок та конструювання апаратів галузей хімічної технології органічних речовин, харчових добавок і косметичних засобів.

Програма орієнтована на формування максимально широкого професійно-технічного світогляду майбутнього фахівця в галузі технологій органічних речовин, харчових добавок і косметичних засобів за рахунок посиленої вибіркової компоненти профільних дисциплін та обов’язкової практики на виробництві за фаховим профілем.

Ключові слова: технологія органічних речовин, технологія харчових добавок, компоненти косметичних засобів, технологія косметичних засобів, проектування, якість та безпека.

Докладніше

Промислова фармація:

Спеціальна освіта в галузі Охорона здоров’я, зокрема в фармації, промисловій фармації.

Вимагає спеціальної практики на підприємствах з виробництва лікарських засобів/ активних фармацевтичних інгредієнтів / парфумерно-косметичної продукції / біотехнологічної продукції / дієтичних добавок/ ветеринарних препаратів.

Ключові слова: технологія лікарських засобів, виробництво та розробка лікарських засобів, контроль якості лікарських засобів, валідація, стандартизація, активні фармацевтичні інгредієнти, допоміжні речовини, лікарські форми, біофармація.

ОСОБЛИВОСТІ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

Технології органічних речовин, харчових добавок та косметичних засобів

Унікальність освітньої програми полягає в об’єднанні та тісній інтеграції двох напрямків (“Технології органічних речовин” та “Технології харчових добавок та косметичних засобів”) в одній єдиній освітній програмі “Технології органічних речовин, харчових добавок та косметичних засобів”. Ідея поєднання була натхненна міжнародним досвідом, а саме системи започаткованої в США (FD&C, FDA), що застосовується до всіх етапів життя продуктів, починаючи з досліджень та розробки, далі у виробництві і закінчуючи його споживанням, враховуючи фокус на продукти технології органічних речовин.

Таке поєднання сприяє регуляції та нагляду над безпечністю харчових продуктів, біологічно активних добавок, ліків, ветеринарної продукції та косметики. Зазначені терміни “продукти харчування”, “ліки” та “косметика” несуть в собі більш глибокі сенси та конкретику стосовно харчових добавок, лікарських субстанцій та компонентів косметичних засобів.

Студенти, які успішно завершили навчання на рівні бакалавр, можуть продовжити навчання в магістратурі, а потім і в аспірантурі.

Скільки навчаються в ХПІ. Хімічна освіта Харків.

30 місць* максимального обсягу державного замовлення на першому курсі. Ось чому:

ВАЖЛИВО ПОСТАВИТИ ПРІОРИТЕТ #1

освітня програма / конкурсна пропозиція:

“Технології органічних речовин, харчових добавок
і косметичних засобів”

* саме стільки місць максимального обсягу було в 2023 році.

Ще 10 причин обрати нашу кафедру!
Дізнайся про переваги нашої вищої освіти сьогодні!

ВІДГУКИ ПРО КАФЕДРУ ОРГАНІЧНОГО СИНТЕЗУ ТА НАНОТЕХНОЛОГІЙ НТУ “ХПІ”

 

Наша команда

Оксана Стрілець

Завідувач кафедрою

Чекаю Вас, абітурієнти – майбутні професіонали FD&C technologies!

Сергій Спиридонов

Секретар конференції

Приймаємо статті та заявки на участь у конференції!

Сергій Петров

Секретар приймальної комісії

З нами цікаво і перспективно. На зв’язку 24/7!

Тетяна Фалалєєва

Секретар конференції

Приймаємо статті та заявки на участь у конференції!

Задайте Ваше запитання!
Зв’яжіться з нами вже сьогодні. Чекаємо Вас!