ХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ ХАРЧОВИХ ДОБАВОК ТА КОСМЕТИЧНИХ ЗАСОБІВ (ПРОФІЛІЗАЦІЯ)
Входить до освітньої програми (конкурсної пропозиції)*: Технології органічних речовин, харчових добавок і косметичних засобів, як блок виборних дисциплін (профілізація). *Саме на конкусрну пропозицію Ви будете подавати заяви в своєму електронному кабінеті в цьому році.
Галузь знань: 16 Хімічна та біоінженерія.
Спеціальність: 161 Хімічні технології та інженерія.
Освітня програма (конкурсна пропозиція): Технології органічних речовин, харчових добавок і косметичних засобів.
Інститут: Хімічних технологій та інженерії.
Випускаюча кафедра: Органічного синтезу і нанотехнологій.
Тел.: +38 (063) 471-27-05, +38 (096) 411-99-96
E-mail: valeriya.ananieva@gmail.com
Анотація профілізації: унікальність цієї профілізації полягає в тому, що навчальний матеріал, який використовується для підготовки студентів, знаходиться на стику таких наук, як органічна, аналітична, колоїдна хімії, біохімія, біологія, FD&C технологій та косметичних засобів. Фахівці проходять підготовку з технологій виробництва харчових добавок і косметичних засобів різного призначення, а також з технологій, набувають практичних навичок в області аналізу харчових добавок і компонентів косметичних засобів, організації промислового виробництва даних продуктів. Фахівці отримують необхідні знання, вміння та навички, які необхідні для виконання виробничих функцій та типових задач діяльності в хімічній та косметичній промисловостях, що сприяє підвищенню продуктивності праці, прискорює темпи впровадження інновацій на виробництві, підвищення конкурентоспроможності продукції хімічної та косметичної галузей. В даний час косметична та хімічна промисловості країни являє собою одну з стратегічних галузей економіки, яка покликана забезпечити населення держави необхідними за кількістю та якістю продуктами та косметичними засобами.
Наявність договорів з провідними установами України та інноваційно-технологічних кластерів Харківського регіону про співпрацю за напрямом профілізації:
- ТОВ «Техноком» (ТМ «Мівіна»);
- ООО «Аромат» (парфюмерно-косметична фабрика);
- ТОВ «Слобожанський миловар»;
- ТОВ «Пересічанський ОЕЗ»;
- Інститут монокристалів НАН України;
- Український науково-дослідний інститут олій та жирів Національної Академії аграрних наук.
Майбутні фахівці проходять підготовку з технологій виробництва косметичних засобів різного призначення, а також з технологій виробництва харчових добавок та їх застосування. Так само вчаться орієнтуватися в широкому асортименті косметичних інгредієнтів, отримують навички в області аналізу харчових добавок і компонентів косметичних засобів, організації промислового виробництва даних продуктів.
Деталі профілізації хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів :
- Хімічна технологія харчових добавок і компонентів косметичних засобів;
- Застосування добавок у виробництвах;
- Експертиза і контроль якості.
Європейські стандарти та актуальні педагогічні технології спрямовані на досягнення глибоких фундаментальних і практичних знань фахівців двох освітніх рівнів: бакалавр, магістр.
З метою працевлаштування випускників кафедри регулярно проводитися: ярмарки вакансій, презентація випускників реальним роботодавцям. Студенти проходять практику на підприємствах з можливістю подальшого працевлаштування на них.
Диплом і майбутня професія
По закінченні навчання наші випускники отримують: диплом бакалавра хімічної технології та інженерії (після 4 років навчання) та диплом магістра (ще через приблизно 2 роки навчання).
Отримавши диплом магістра, наші випускники можуть працювати:
- технологами та інженерами на профільних підприємствах;
- в лабораторіях різних виробництв;
- інженерами в проектних установах;
- Магістри мають можливість вступу до аспірантури, а так само можуть займатися науковою діяльністю в дослідницьких інститутах.
Для вступу необхідні результати зовнішнього незалежного оцінювання з: української мови, математики та ще одного на вибір вступника. Детальніше…
ВАЖЛИВО: Ви зможете до нас вступити!!!
Для студентів не пройшли конкурс на бюджет, але бажаючих вчитися на престижній спеціальності, є контрактне навчання по очній і заочній формі.