Студентське життя

Одноденні піші походи по Харківській області (некомерційні!).

hikeВсі бажаючі студенти та співробітники, можуть взяти участь в одноденних піших походах по Харківській області які проводяться кожні виходние.Подробнее про захід дивіться в темі Харків-форуму дивитися >>>Всі, хто зважиться да даний вид активного відпочинку, стежте за оновленнями основної теми на Харків-форумі та приєднуйтеся до походів. Конкретна інформація про місце зустрічі і маршруті чергового походу розміщується в четвергп’ятницю в темі >>>.
Також можна звернутися з питаннями до одного з керівників Юрченко Олександру Анатоліойвичу, доценту кафедри ОМТ, за допомогою особистих повідомлень на Харків-форумі (нік alexyurch) або по тел. 067-сoрoк п”ять-46-497.
див. фотоархів >>>

 

Походи на байдарках, вело походи, катання на гірських і бігових лижах (некомерційні!).

baydarkiВсі бажаючі можуть взяти участь в захоплюючих подорожах на байдарках по річках Харківської області та приєднатися до активного життя. Також можливо організувати походи на велосипедах, покататися на бігових лижах по лісопарку і на гірських лижах на гірках Харківська Швейцарія, Альпійська Долина (Харківська обл., Зміївський рн, с. Борова), «Анжер» (Харківська обл., Сел. Високий ). За бажанням студенти можуть приєднатися до нашої щорічної поїздці на гірських лижах в Карпати на курорт Драгобрат.
Такі заходи може організувати для  студентів наш випускник Коворотный Тимофей Леонидович. Кого зацікавили дані заходи можуть звертатися, по тел.  063-сім сім-88-9-88.
Поход студентів гр. МТ-16 МТ-19  див. фотоархив >>>