пресреліз

Олімпіада проводиться у два тура.

Тур I – теоретичний, на якому учасники будуть відповідати на тестові питання з математики, фізики, електроніки, логіки, програмування та інше.
Тур II – практичний. Завданням ІІ туру є проходження траси автономним роботом за регламентом номінації «Слідування за лінією».

Переможці визначаються у командній першості за результатами турів. Дані про переможців та тексти конкурсних завдань будуть опубліковані на сайті: http://web.kpi.kharkov.ua/otp.

Регламент номінації «Слідування за лінією». Роботи в автономному режимі повинні як найшвидше пройти від старту до фінішу трасу (білий фон чорна лінія шириною 2 см з перехрестями за кутами 45° чи 90°).

Розмір роботів не більш 25 х 15 х 15 см.
Переможцями стануть команди трьох автономних роботів, що прийдуть першими до фінішу за результатами трьох спроб. Спроба фіксується за допомогою електронного таймеру.
Кафедра ОТП, яка є базою для проведення багатьох олімпіад, це всеукраїнські студентські олімпіади «Системне програмування» (2008-2018 рр.) та «Комп’ютерні системи штучного інтелекту» (2016-2018 рр.) та змаганнях учнівських команд «ROBOFEST Kharkiv» (2018 р.). Кафедра спеціалізується на освіті та має ряд сучасних наукових досліджень в області розробки систем керування дизель-поїздом з асинхронним двигуном, інтелектуальних систем підтримки прийняття рішень для технологічних процесів механообробки різанням, кібербезпеки, створення сучасних інформаційних систем та комп‘ютерних технологій в інших галузях. В цьому році на кафедрі відкрито дві нові спеціальності «Програмування мобільних пристроїв і комп’ютерних ігор» та «Кібербезпека». Завдяки професіоналізму та активності персоналу кафедра є точкою тяжіння для професіоналів, що працюють в сферах ІТ і високих технологій міста Харкова, України та зарубіжжя.
На олімпіаду запрошуються школярі м. Харкова та інших місць України.

Інформаційну та фінансову підтримку олімпіади надали:

  • міжнародна ІТ-компанія «Intetics», м. Харків;
  • Одеська філія датської інженерно-консалтингової компанії «BIIR»;
  • фірма «Харків-Кондитер», м. Харків.

Ці змагання дають можливість відчути азарт спортивних змагань і відчути всю гаму почуттів від драми ураження до насолоди перемогою. І це все незважаючи на те, що змагаються роботи! 

Подробиці http://web.kpi.kharkov.ua/otp/uk/

http://web.kpi.kharkov.ua/otp/en/

Для реєстрації шліть письмо, що містить ПІБ учасників (до 3 осіб), № школи чи назву клубу, місце проживання, ПІБ та контактний тел. куратора на еmail  inna.khavina25@gmail.com до 25 листопада 2018 р.

Довідки за тел. 050-100-78-16.

Графік проведення олімпіади:
28.11.2018, середа

12-00 – 15-00 тестування роботів на трасі (вечірній корпус, 3 поверх);
15-00 – реєстрація учасників (вечірній корпус, кімн. 307);
15-10 – 15-50 – теоретичний тур;
16-00 – 16-45 – практичний тур;
17-00 – нагородження переможців.

Для довідок

050-100-78-16 Хавина Инна Петровна, проф. каф. ОТП