кафедра сьогодні

Кафедра «Обчислювальної техніки та програмування» є однією з перших і провідних кафедр в Україні.

Кафедра готує фахівців в області комп’ютерних систем і мереж, програмного та апаратного забезпечення комп’ютерів, програмування мобільних пристроїв і комп’ютерних ігор, кібербезпеки.

На кафедрі ведеться підготовка за освітньо-професійним рівнем бакалавр і магістр за спеціальністю 123 “Комп’ютерна інженерія” (Комп’ютерні системи і мережі,  Системне програмування,  Програмування мобільних пристроїв і комп’ютерних ігор)  та  за  спеціальністю  125  “Кібербезпека”.

Завідувач кафедри:
Семенов Сергій Геннадійович

Контактні телефони:
тел. 067-579-30-82
тел. 050-300-76-47

 

Заступник завідувача кафедри  з навчальної роботи:
Зиков Ігор Семенович

 

 

 

Заступник завідувача кафедри з наукової роботи:
Дмитрієнко Валерій Дмитрович

 


Кафедра «Обчислювальної техніки та програмування» співпрацює з провідними ІТ-компаніями Харкова. Це дозволяє студентам кафедри проходити стажування та брати участь у програмах, які проводять наші партнери. Детальніше про партнерів

У процесі навчання наші студенти вивчають і використовують:

  • операційні системи: Windows, Unix, Linux;
  • мови і середовища програмування: C #, C ++, Visual C ++, Microsoft Visual Studio, Builder, Delphi, PHP, Java,WPF,  HTML, JavaScript, Python, Assembler;
  • СУБД: Oracle, MS SQL, MySQL, Access;
  • САПР: OrCad, AutoCAD, Компас, PCAD, SolidWorks;
  • графічні пакети: Photoshop, CorelDraw, Inkscape, 3D Studio MAX, Morph, GIF Animator;
  • математичні пакети: MatLAB, Statgraphics, Statistica, Mathematica, SPSS, Derive.

Навчання проводиться спільно з провідними розробниками програмного забезпечення України з викладом новітніх технологій створення сучасного програмного забезпечення і виконанням реальних розробок замовників усього світу, не перериваючи навчальний процес.

Наші випускники з успіхом працюють системними програмістами, провідними програмістами, 1С-програмістами, системними аналітиками, системними і мережевими адміністраторами, розробниками Web-додатків та Web-дизайнерами, адміністраторами баз даних, розробниками складних радіотехнічних пристроїв, а також пристроїв на базі мікроконтролерів, розробниками інформаційних систем, тестувальниками, фахівцями зв’язку, керівниками IT-відділів та відділів комп’ютерної безпеки, а також займають інші посади, що вимагають висококласного освіти в галузі інформаційних технологій.