кафедра сьогодні

Кафедра «Обчислювальної техніки та програмування» є однією з перших і провідних кафедр в Україні.

Кафедра готує фахівців в області комп’ютерних систем і мереж, програмного та апаратного забезпечення комп’ютерів, програмування мобільних пристроїв і комп’ютерних ігор та кібербезпеки.

На кафедрі ведеться підготовка за освітньо-професійним рівнем бакалавр і магістр за спеціальністю 123 “Комп’ютерна інженерія”  та за освітньо-професійним рівнем бакалавр за  спеціальністю  125  “Кібербезпека”.

 Завідувач кафедри:
Семенов Сергій Геннадійович

 Контактні телефони:
 тел. 067-579-30-82
 тел. 050-300-76-47

 

Заступник завідувача кафедри  з навчальної роботи:
Зиков Ігор Семенович

 

 

 

Заступник завідувача кафедри з наукової роботи:
Дмитрієнко Валерій Дмитрович

 


Кафедра «Обчислювальної техніки та програмування» співпрацює з провідними ІТ-компаніями Харкова. Це дозволяє студентам кафедри проходити стажування та брати участь у програмах, які проводять наші партнери.

Наші випускники з успіхом працюють системними програмістами, провідними програмістами, 1С-програмістами, системними аналітиками, системними і мережевими адміністраторами, розробниками Web-додатків та Web-дизайнерами, адміністраторами баз даних, розробниками складних радіотехнічних пристроїв, а також пристроїв на базі мікроконтролерів, розробниками інформаційних систем, тестувальниками, фахівцями зв’язку, керівниками IT-відділів та відділів комп’ютерної безпеки, а також займають інші посади, що вимагають висококласного освіти в галузі інформаційних технологій.