Кафедра ОТП – переможець на олімпіаді «Програмування мобільних роботів» (ХНУРЕ)

16-17 травня 2018 року Харківська національний університет радіоелектроніки (ХНУРЕ) за підтримки компанії «FESTO Україна» провів регіональну олімпіаду «Програмування мобільних роботів».

Олімпіада включала чотири дисципліни.

  1. «Кегельрінг» – робот розміщується у центрі кола і в автономному режимі повинен виштовхнути всі предмети за межі білого кола, обмеженого чорною лінією.
  2. «Траєкторія» – робот повинен набрати максимальну кількість очок, рухаючись по чорній лінії траєкторії від зони старту до зони фінішу не більше ніж за 3 хвилини.
  3. «Робослалом» – за найбільш короткий час робот повинен пройти криволинейную трасу, обмежену бортиком з картону, від місця старту до місця фінішу, обходячи перешкоди-кеглі, розташовані по шляху. Перша перешкода-кеглю робот повинен обійти з лівого боку і далі обходити кеглі поперемінно з правої і з лівої сторін (принцип класичного слалому).
  4. «Сумо» – йде прямий контакт роботів і стоїть завдання виштовхнути супротивника за межу кола.

За результатами змагань команда Національного технічного університету ХПІ посіла перше, друге, третє і четверте місця!

На фото команда переможців – студенти кафедри обчислювальної техніки та програмування – Бєлоусов Павло (1-е місце, КІТ-22мн), Лимаренко Дмитро (2-е місце, школа «IT-kids» кафедри ОТП), Волошин Денис (КІТ-22мн) .

Четверте місце зайняли дебютанти змагань команда студентів 2 курсу НТУ «ХПІ» каф. ОТП – Шушляков Олександр, Петров Данило, Струков Артем, Кошман Володимир (усі з КІТ-26б). І їх результат – це хороша заявка на майбутнє!

 

Зав. каф. ОТП  с.н.с. С.Г. Семенов, проф. каф. ОТП І.П. Хавіна, ст. викл. каф. ОТП Лимаренко В.В.

Posted on: 18.05.2018