Перемога на десятій ювілейній Міжнародній студентській олімпіаді з інформаційних технологій «IT-Universe»

Фінальні змагання, як і відбіркові етапи, відбувалися в дистанційному форматі з використанням сучасних інформаційних засобів та технологій у 12 конкурсах з 4 по 15 червня 2020 року, завершилася десята ювілейна Міжнародна студентська олімпіада з інформаційних технологій «IT-Universe», яка традиційно підтримується Міністерством освіти і науки України та його Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти».

Усього в відбіркових змаганнях 12 конкурсів цієї олімпіади зареєструвалось та прийняло участь 71 студент університету НТУ “ХПІ”, а на фінальні змагання 6 конкурсів було запрошено 10 студентів.

Успішно в фіналі конкурсу «Розробка мобільних застосунків» виступив студент академічної групи КІТ-116а кафедри обчислювальної техніки та програмування (завідувач кафедри – проф. С.Г. Семенов) факультету комп’ютерних та інформаційних технологій (декан – проф. М.І. Главчев) Рубєжин Євгеній Сергійович, який став переможцем, виборовши 3 місце.

Керівник та офіційний представник університету, відповідальний за успішну участь наших студентів на цій олімпіад – старший викладач кафедри обчислювальної техніки та програмування Межерицький Сергій Геннадійович.

Грамота_Межерицький
Posted on: 17.07.2020