Всеукраїнська олімпіада «Програмування мобільних роботів»

Студенти кафедри обчислювальної техніки та програмування НТУ «ХПІ» стали переможцями Всеукраїнської олімпіади «Програмування мобільних роботів».

12-13 травня 2016 року Харківська національний університет радіоелектроніки (ХНУРЕ) за підтримки компанії «FESTO Україна» провів олімпіаду «Програмування мобільних роботів». Олімпіада включала чотири дисципліни.

  1. «Кегельрінг» – робот поміщається в центр кола і в автономному режимі повинен виштовхнути всі предмети за межі білого кола, обмеженого чорної линів.
  2. «Траєкторія» – робот повинен набрати максимальну кількість очок, рухаючись по чорній лінії траєкторії від зони старту до зони фінішу не більше ніж за 3 хвилини.
  3. «Робослалом» – за найбільш короткий час робот повинен пройти криволинейную трасу, обмежену бортиком з картону, від місця старту до місця фінішу, обходячи перешкоди-кеглі, розташовані по шляху. Перша перешкода-кеглю робот повинен обійти з лівого боку і далі обходити кеглі поперемінно з правої і з лівої сторін (принцип класичного слалому).
  4. «Вільна програма» – учасники повинні продемонструвати різні навички роботів. Робот НТУ ХПІ в цій дисципліні виконав твір І. С. Баха.
    Бали нараховувалися декількома суддями за такими параметрами: актуальність, новизна, технічна складність, презентація і оцінювався особистий внесок у розробку і виготовлення мобільного робота.

За результатами змагань команда Національного технічного університету ХПІ посіла перше місце! На фото команда переможців – студенти кафедри обчислювальної техніки та програмування – Волошин Денис (КІТ-22 а), Челак Віктор (КІТ-23 б), Шиян Олексій (КІТ-23 б) і робот – переможець у всіх дисциплінах. Друге місце зайняли господарі змагань ХНУРЕ, а третє – Київський політехнічних інститут.

1

В  новинах на  ICTV :

2

6734598

Posted on: 17.05.2016

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.