Конференції. Семінари

3 – 4 листопада 2016 р

На базі навчально-наукового інституту енергетики та комп’ютерних технологій Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми енергозабезпечення та енергозбереження в АПК України», в якій взяли безпосередню участь завідувач кафедрою В.Є. Бондаренко і співробітники кафедри, а так само студенти 5 курсу: Яковенко Іван і Лухтура Микола.

На пленарному засіданні з доповіддю «Нові підходи в управлінні режимами електричних мереж» виступила В.В. Черкашина.

27-28 жовтня 2016 р

На кафедрі передачі електричної енергії вперше проведено засідання секції «Передача електричної енергії» XIX Міжнародного науково-технічного симпозіуму «Проблеми електроенергетики, електротехніки та електромеханіки» (SІЕМА 2016).

У роботі секції взяли активну участь як співробітники та студенти кафедри, так і провідні фахівці наукових організацій, енергетичних підприємств і вищих навчальних закладів України.

slajd2

slajd7   slajd3 slajd4 slajd5 slajd6

slajd7

 

29 – 30 вересня 2016 р

в м. Кишинів, Республіка Молдова,

пройшла Міжнародна конференція

«Energy of Moldova – 2016. Regional aspects of development». 

Конференція проводилась за ініціативи та під керівництвом Академії наук Республіка Молдова і транслювалася IDSI TV в прямому ефірі.

4er

Заступник завідувача кафедри «Передача електричної енергії» (ПЕЕ), к.т.н., доцент Черкашина В.В. виступила з доповіддю «Monitoring the operation factors of overhead transmission lines and environment for controlling the work of electrical networks» («Моніторинг параметрів повітряних ліній і навколишнього середовища для управління режимами роботи електричних мереж»)

З доповіддю Черкашиной В.В. можна ознайомитися в відеозвітi роботи конференції

https://www.youtube.com/watch?v=gR9Ly4M-PFs на 31 хв.

NEWS

Останні коментарі