Наші випускники

Лінник Олена Миколаївна

Директор державного НДІ “Укренергомережпроект”

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA50

Державний інститут «Укренергомережпроект» забезпечує проектування об’єктів магістральних мереж (ліній електропередачі і підстанцій) ОЕС України напругою 220 -750 кВ, а також розподільних мереж 110 – 35 кВ обленерго на території України.

За більш ніж 50 річний період функціонування інституту в електроенергетичній галузі держави найактивнішу участь в проектних розробках брали випускники кафедри передачі електроенергії НТУ ХПІ.

Ми завжди з вдячністю згадуємо нашу кафедру, улюблених викладачів, які вкладали в нас не тільки свої знання, а й душу і навчили нас бути професіоналами в своїй роботі.

Директор УкрЕСП Е.Н. Линник

Кірік Сергій Васильович

Голова правління АК «Харківобленерго»

Кирик С.В.

Вченими і педагогами НТУ «ХПІ» внесений неоціненний внесок у справу виховання цілого ряду поколінь висококваліфікованих фахівців. Багато з них після закінчення НТУ «ХПІ» прийшли працювати в АК «Харківобленерго» і гідно впроваджують в експлуатацію електричних мереж великі знання, отримані в стінах університету. Багато наших працівники і зараз проходять навчання на кафедрі передачі електричної енергії, багато хто буде надходити в наступних роках. Я твердо впевнений в тому що фахівці НТУ «ХПІ» підготують гідний кадровий резерв для нашого і багатьох інших підприємств як в наступному році, так і через рік, і десятиліття, підтверджуючи свій заслужено зароблений авторитет.

Бажаю Вам нових наукових, творчих і педагогічних успіхів у Вашому нелегкій праці, міцного здоров’я і реалізації всіх Ваших планів !!!

Голова правління АК «Харківобленерго» Кирик С.В.

Ганус Олексій Іванович

Перший заступник Голови правління АК «Харківобленерго»

технічний директор, кандидат технічних наук,

Ганус А.И...

Наші організації пов’язує не тільки навчальна робота, за підсумками якої багато молодих людей стають енергетиками. Викладачі та співробітники кафедри «Передача електричної енергії» ведуть велику наукову роботу, значення якої неможливо недооцінити. Рекомендації та наукові розробки викладачів знаходять широке впровадження в різних експлуатаційних напрямках.

Разом з Вами ми поділяємо почуття законної гордості за Ваших вихованців, за величезну користь, яку колектив кафедри «Передача електричної енергії» НТУ «ХПІ» приносить нам, безлічі підприємств, нашому рідному місту і всій Україні в цілому.

Бажаємо Вам нових перемог в справі виховання молодих фахівців, розробці всіх ведуться в рамках кафедри наукових напрямків і реалізації наукових результатів !!!

Перший заступник Голови правління

АК «Харківобленерго» – технічний директор,

к.т.н. Ганус А.І.

Сінельников Олег Євгенович

Головний інженер Харківських високовольтних електромереж АК Харківобленерго

Фотография №1

Бажаємо молодим фахівцям наукових успіхів і реалізації творчих планів!

 Резниченко Миколай

Головний інженер городських електричних мереж АК Харківобленерго

IMG_0171

Бажаю Вам успіхів у роботі та плідної співпраці з Нами в частині підготовки перспективних молодих фахівців.

Резніченко Н.В.

 

Трегубова Олена Володимирівна 

Майстер спорту України, чемпіонка з армспорту серед студентів України, призерка чемпіонатів України серед юніорів, призерка чемпіонатів України серед дорослих, призерка кубків України, 2-х разова призерка чемпіонатів Європи з армспорту, інженер служби розрахунку технологічних втрат електроенергії АК «Харківобленерго».

Випускниця 2014 рокуТрегубова Елена

“Олена почала займатися армспортом з першого курсу, вересня 2008 року. За час виступу, будучи ще студенткою, на Всеукраїнських змаганнях Олена завоювала 2 золоті, 8 срібних, 9 бронзових медалей, з яких на чемпіонаті Європи завоювала срібло і бронзу” – тренер вищої категорії , старший викладач кафедри фізвиховання, заст.декана з фізвиховання електроенергетичного факультету Петренко Олександр Олексійович.

Бажаю викладачам і співробітникам кафедри «Передача електричної енергії», яку я закінчила, успіхів у науковій та педагогічній діяльності.

З повагою Трегубова Олена Володимирівна

Катерина Губська

Губская

У 2012 році з відзнакою закінчила магістратуру електроенергетичного факультету НТУ “ХПІ”

Я отримала чудове технічна освіта на високому рівні, яке в майбутньому допомогло мені в моїй трудовій діяльності. Під час навчання в ХПІ я увійшла в 20-ку кращих танцюристів за версією телепроекту “Танцюють всі 5” і це стало одним з найяскравіших і незабутніх досягнень в моєму житті! Крім проекту я є учасницею і володаркою призових місць багатьох фестивалів і конкурсів України та далекого зарубіжжя (Франція, Польща, Чехія, Болгарія).
Всім абітурієнтам, студентам і випускникам НТУ “ХПІ” я хочу побажати ніколи не здаватися в життя …. ніколи і ні перед чим! Ставте перед собою цілі і робіть все від Вас можливе і неможливе для їх досягнення! І пам’ятайте, Ви на правильному шляху ….

Катерина Губська

Привалов Юрій Леонидович

Начальник служби перспективного розвитку
відокремленого підрозділу ДП “НЕК” Укренерго ” – Північна ЄС

Випускник 2000 р.

Privalov

Освіта, яка не вчить жити успішно в сучасному світі, не має ніякої цінності …

(Р.Т. Кіосакі)

Єфіменко Дмитро

Ведучий інженер систем керування в компанії AREVA GmbH (Німеччина)

  випускник 2007 р.

NVNPPTCC

Займається проектуванням і введенням в експлуатацію систем управління захисту ядерного реактора.

Бажаю студентам і випускникам успіхів у навчанні та подальшій роботі в електроенергетиці!

NEWS

Останні коментарі