Умови Вступу 2022

Порядок дій для вступу на бакалаврат

1. Створіть власний електронний кабінет ВСТУПНИКА – ця можливість буде доступна із 1 липня (де і як його створювати буде відомо напередодні 1 липня, ми вам про це повідомимо).
2. З 29 липня до 23 серпня подайте заявку з 1 пріоритетом у своєму електронному кабінеті за напрямком:
Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» → 142 спеціальність  Енергетичне Машинобудування→ Конкурсна пропозиція «Енергетика». До заявки додайте результат НМТ або ЗНО та власний мотиваційний лист.
3. Чекайте оголошення рейтингового списку.
Оприлюднення рейтингових списків на бюджет – не пізніше 29 серпня.
4. Підтвердіть бажання навчатись на бюджеті з 29 серпня до 18:00 2 вересня.  Для цього надішліть на електронну пошту приймальної комісії vstup.ieee@khpi.edu.ua копії Вашого атестату, додатка до нього, результати НМТ або ЗНО, паспорту, ІНН та прописки, які завірені електронним підписом (створити електронний підпис можна у будь-якому відділенні банка або у застосунку Дія. Підпис. https://ca.diia.gov.ua/sign) та договір на навчання (щодо нього з Вами зв’яжеться приймальна комісія).
5. Чекайте на зарахування на бюджет 9 вересня.

 

Поря док дій для вступу на бакалаврта на основі молодшого спеціаліста.

1.Зробити електронні копії диплома коледжу, додатка до диплома, паспорта, ІНН, прописки та фото 3х4.
Завірити ці копії особистим електронним цифровим підписом.
Скласти успішно НМТ.
Чекати можливості створення електронного кабінету із 1 липня (де і як його створювати буде відомо напередодні 1 липня, ми вам про це повідомимо).
Подати електронну заявку на спеціальність 142 – Енергетичне машинобудування за освітньою програмою «Енергетика».

 

Порядок дій для вступу в магістратуру

1. Створіть власний електронний кабінет ВСТУПНИКА – ця можливість буде доступна із 1 серпня (де і як його створювати буде відомо напередодні 1 серпня, ми вам про це повідомимо).
2. З 16 серпня до 15 вересня подайте заявку у своєму електронному кабінеті за напрямком:
Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» → спеціальність 142 Енергетичне машинобудування  → Конкурсна пропозиція “Теплові та ядерні енергоустановки і комп’ютерні технології техногенної енергобезпеки”

. До заявки додайте власний мотиваційний лист.
3. З 17 серпня до 16 вересня пройдіть вступні виробування. Проходження вступних випробувань відбувається дистанційно із ввімкненеою веб-камерою. Це обов’язкова умова!
4. Чекайте оголошення рейтингового списку.
Оприлюднення рейтингових списків на бюджет – не пізніше 20 вересня.
5. Підтвердіть бажання навчатись на бюджеті до 18:00 24 вересня.  Для цього надішліть на електронну пошту приймальної комісії vstup.ieee@khpi.edu.ua копії Вашого диплому бакалавра, додатка до нього, паспорту, ІНН та прописки, які завірені електронним підписом (створити електронний підпис можна у будь-якому відділенні банка або у застосунку Дія. Підпис. https://ca.diia.gov.ua/sign) та договір на навчання (щодо нього з Вами зв’яжеться приймальна комісія).
6. Чекайте на зарахування на бюджет 25 вересня. Строки зарахування на контракт визначатимуться правилами прийому закладу, але не пізніше 30 листопада; переведення на вакантні місця – до 10 жовтня.

 

Приклад мотиваційного листа