Вступ за Квотою 2

Квота-2 – це частина від максимального обсягу бюджетних місць (для відкритих конкурсних пропозицій) або загального обсягу бюджетних місць (для фіксованих конкурсних пропозицій) у закладах вищої освіти, яка може бути використана для прийому вступників на основі повної загальної середньої освіти, що мають право на вступ відповідно до Порядку прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, тимчасово окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей, території населених пунктів на лінії зіткнення.

Див також: перелік громад, мешканці яких мають право на вступ за Квотою-2.

⚡️Абітурієнт має підготувати та надіслати до приймальної комісії ІКМ на електронну пошту vstup.ikm@khpi.edu.ua

Перелік документів, які належить відсканувати (сфотографувати) та надіслати в приймальну комісію:

  1. Заява на вступ  (друкується бланк двостороннім друком та заповнюються поля від руки, заява підписується в двох місцях)
  2. Атестат
  3. Додаток для атестату
  4. Паспорт
  5. Документ про прописку (витяг з реєстру)
  6. Ідентифікаційний код РНОКПП
  7. Мотиваційний лист (обов’язково в тектсовому вигляді (doc, docx, rtf тощо) – щоб текст можна було копіювати для внесення в БД ЄДЕБО).
  8. Приписне посвідчення (для хлоців)
  9. Фото (на фото має бути лише обличчя, як на закордонний паспорт).
  10. Заява на участь в індивідуальній усній співбесіді

Весь пакет документів має бути відсканованим та скірплений електронним цифровим підписом (КЕП) абітурієнта!

Для сканування(фотографування) документів слід використовувати або офісні засоби сканування або можна використовувати мобільний смартфон, але при цьому слід користуватись спеціальними застосунками: наприклад, FastScanner, Adobe Scan, Tiny Scanner, MS Lens та інші. Рекомендуємо надавати в приймальну комісію електронні версії документів в пдф (pdf) форматі.

ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛИ:

Інструкція по накладанню цифрового підпису

Бланк заяви на співбесіду

Приклади заяв (архів zip)