11.01.2024 професор кафедри Черкашин А.І. та доцент кафедри Панфілов Ю.І. брали участь у одноденному тренінгу «Основні концепції протидії гендерно-зумовленому насильству». В тренінгу брали участь освітяни Харкова та Харківської області. Тренінг був організований та проведений працівниками Міжнародного Медичного Корпусу Іванной Ковальчук та Альбіною Василющенко.
Участь викладачів у тренінгу «Основні концепції протидії гендерно-зумовленому насильству»
![](http://web.kpi.kharkov.ua/ppuss/wp-content/uploads/sites/69/2024/01/yzobrazhenye_viber_2024-01-12_12-12-54-637-768x1024.jpg)