У НТУ «ХПІ» незвичайно відсвяткували Всеукраїнський День психолога. В онлайн та офлайн форматах звучали не лише вітання зі святом — учасники грали у психологічні ігри та відповідали на запитання вікторини Kahoot, слухали захопливі лекції від випускників. Зокрема, один із авторів успішного стартапу Elomia (додатку зі штучним інтелектом), доцент Анастасія Книш розповіла про можливості реалізації у проєкті. Захід відбувся на кафедрі педагогіки та психології управління соціальними системами. Івент об’єднав майже 100 осіб: викладачів, студентів, випускників.
Всеукраїнський День психолога у ХПІ відкрив завідувач кафедри педагогіки та психології управління соціальними системами НТУ «ХПІ» Олександр Романовський. Він привітав колег зі святом, розповів про досягнення кафедри, побажав студентам наснаги та віри у краще. Олександр Романовський наголосив на важливості цієї професії, зазначивши, що у воєнний час психологія набуває ще більшого значення. Особливо після закінчення війни, з настанням мирного часу з новими можливостями, людям буде потрібна допомога у подоланні психологічних наслідків війни в нашому суспільстві.
Слова привітання також висловив директор Навчально-наукового інституту соціально-гуманітарних технологій НТУ «ХПІ» Андрій Кіпенський.
Після вступних слів професор кафедри Ніна Підбуцька разом із випускницею Валерією Григоровою провели Kahoot-вікторину, в якій гравцями стали 67 осіб. За перше та друге місце переможці отримали сертифікат на участь у триденному тренінгу з питань резильєнтності, а за третє місце — психологічний блокнот.
Також у межах заходу, своїм досвідом поділилися найкращі випускники кафедри та професіонали своєї справи. Зокрема, доцент кафедри Анастасія Книш виступила з презентацією про можливості Digital health, які реалізовані у додатку із штучним інтелектом Elomia, що спрямований на надання психологічної допомоги.
Крім того, було організовано інтерактивну гру «Є питання», яка сприяє відпрацюванню навичок активної взаємодії, правильності вживання відкритих та закритих питань, асоціативного сприйняття дійсності, вміння слухати та розуміти співрозмовника. Її провели доценти кафедри Вікторія Шаполова та Ольга Квасник, а учасниками стали студенти.