Екскурсія на карантині

Екскурсія на карантині🧐. Неможливо😢
На нашій кафедрі все можливо😱😇👌😎
Так, нещодавно  для студентів 3 курсу в рамках “Вікової психології” (проф. Ніна Підбуцька, доц. Анастасія Книш) була  проведена онлайн екскурсія у Центр дитячого розвитку “Джерело”. За проведення та супровід екскурсії дякуємо нашій випускниці психологу Марині Павленко🤗. Також до екскурсії ми залучили наших студентів з англомовної програми (дякуємо доц. Юлії Чалій за синхронний переклад)
Студенти змогли “пройтися” приміщеннями Центру, ознайомитися з інвентарем для розвитку дитини (муз. інструменти, сенсорні коробки, сенсорні мішечки, дерев’яна дошка на розвиток півкуль головного мозку, набір «качечки» та багато іншого). Усього не перелічити (гортайте фото та відео).
Ось лише декілька відгуків наших студентів: “Екскурсія справила на мене позитивні емоції. Дуже сподобався наданий відеоматеріал, а також те, що в процесі ігор з дітьми участь брали і їх батьки, отже, дітям було не так страшно, адже дитина бачила, що мама або тато поруч з ним. Також хочу відзначити, що всі заняття проходять у вигляді казки.”, “Дуже надихає, бачиш практичну спрямованість свого навчання, побільше б таких екскурсій, дякую!”, “The tour was educational for us and showed unique experiences about childhood development, games in practical. Translation to English was very cool. Happy to attend it.”
Далі буде….😎🙌👌