ХПІ співпрацюватиме з Азербайджаном в області кризової психології та блискавкозахисту

НТУ «ХПІ» відвідала делегація Академії Міністерства надзвичайних ситуацій Азербайджанської Республіки на чолі з ректором Баба Гаджи огли Салаєвим. Під час зустрічі гості ознайомилися з діяльністю харківського Політеху, обговорили можливості взаємовигідної співпраці. Зокрема, мова йшла про екстремальну та кризову психологію. Сторони домовилися про організацію спільної роботи з питань розвитку індивідуального й організаційного лідерського потенціалу.

В ході переговорів з делегацією Академії Міністерства надзвичайних ситуацій обговорювалися напрямки перспективної співпраці вишів в освітній, науковій та культурній сфері. Пріоритетними інтересами для представників азербайджанської сторони стали: розвиток індивідуального, організаційного лідерського потенціалу та екстремальна, кризова психологія. Цими питаннями в ХПІ займається кафедра педагогіки і психології управління соціальними системами ім. акад. І.А. Зязюна (зав. кафедрою Олександр Георгійович Романовський).

Під час обговорення наукового співробітництва, увагу було приділено напрацюванням науковців Науково-дослідного і проектно-конструкторського інституту «Блискавка» НТУ «ХПІ» в області захисту важливих державних об’єктів від впливу електромагнітного випромінювання природного й штучного походження.

Результатом зустрічі стало рішення про підписання міжнародного договору про науково-технічне і навчальне співробітництво між вишами. Подію заплановано на жовтень 2021 року в місті Баку (Азербайджанська Республіка).