Міжнародна науково-теоретична конференція студентів та аспірантів «Україна і світ: гуманітарно-технічна еліта та соціальний прогрес»

7-8 квітня 2015 в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбулася Міжнародна науково-теоретична конференція студентів та аспірантів «Україна і світ: гуманітарно-технічна еліта і соціальний прогрес».

Цього року в конференції взяли участь більше 437 студентів і аспірантів з України, з 21 країни ближнього і далекого зарубіжжя: Ірану, Марокко, Іраку, Монголії, Сирії, КНР, Казахстану, Таджикистану, Туркменістану, Індії, Грузії, Кенії, Нігерії, Росії , Узбекистану, Південної Кореї, Кот-д’Івуару, Конго, Фінляндії, В’єтнаму, Білорусі. Географія учасників конференції постійно розширюється, що, безумовно, свідчить про її високий рівень та авторитет. Так, серед українських учасників є представники провідних київських, дніпропетровських, одеських, рівненських і, звичайно, харківських вишів.

У сучасному світі неухильно зростають вимоги й очікування студентів і роботодавців до вищої освіти. Основним завданням для університетів стає ефективне управління ресурсами (матеріальними, фінансовими, трудовими, інтелектуальними) та забезпечення високої якості освіти і наукових досліджень. Тому студентська наука в широкому сенсі – це першоджерело, від якого залежить розвиток усього науково-кадрового потенціалу країни. Сучасна студентська молодь – це майбутня інтелектуальна еліта, яка впливатиме на формування економічної, соціальної, культурної політики своїх країн.

Основне завдання конференції – залучення в науку молоді, пробудження у студентів і аспірантів інтересу до нових наукових знань, що виходять за рамки основних освітніх програм. Це обмін досвідом кращої практики наукових досліджень. Це дискусії та суперечки, які неодмінно виникають за результатами доповідей. Все це разом і створює живильне середовище, з якого виростають справжні молоді таланти.

DSC_1334  DSC_1366

DSC_1349  DSC_1324

DSC_1399  DSC_1338

DSC_1393  DSC_1335

IMG_3997  IMG_4006

Фото0531  Фото0540