«Ніч науки» в НТУ ХПІ

В суботу 18 вересня студенти-іноземці 1 і 2 курсів і студенти групи СГТ-418в відвідали захід: «Ніч науки», в науковій бібліотеці НТУ ХПІ. Студенти відвідали з оглядовою екскурсією бібліотеку.

Екскурсію проводила директор бібліотеки Юлія Миколаївна. Студенти побачили унікальні фонди нашої бібліотеки: арифметику Магницького, рукописні підручники професорів нашого університету. Промова Юлії Миколаївни переводилася на англійську мову.

Потім студенти відвідали дві презентації від учасників програми «Erasmus», студентів економічного факультету. Всі презентації велися англійською мовою. Наші дві другокурсниці Сана Зенаті і Мерсі Онух отримали приз від авторів виступів як найактивніші слухачки.

Далі ми відвідали концерт артистів Палацу студентів біля Електрокорпусу. Директор Палацу студентів провів агітаційну роботу з нашими психологами-іноземцями.

 

 

 

 

Далі, під час оглядової екскурсії, студенти ознайомились з   розташуванням навчальних корпусів, відвідали Палац студентів, Палац спорту, деканат і підготовчий корпус на Весніна 5, де у них будуть проходити заняття з української мови. Студенти познайомилися один з одним і обмінялися контактами. Всім цей захід дуже сподобався. Було проведено тренінг на знайомство і запам’ятовування імен.