Про кафедру

Шановні абітурієнти!

Продовжується набір на спеціальність 011 «Освітні, педагогічні науки» спеціалізація «Педагогіка вищої школи» Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» на базі диплома бакалавра/спеціаліста/магістра на денну і заочну форми навчання. Термін навчання 1,4 роки.

Навчання здійснюється з використанням сучасних інноваційних технологій у Центрі Лідерства НТУ «ХПІ» (Міжнародний європейський грант).

Вартість навчання:

Денна форма –             грн за семестр

Заочна форма –            грн.  за семестр

Строки подання документів: з

Контактні телефони: +38 (057) 707-68-60,  +38 (057) 707-64-90, +38 (057) 707-60-42


Шановні абітурієнти!

Продовжується набір в магістратуру на спеціальність 232 «Соціальне забезпечення» Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» на базі диплома спеціаліста і магістра (внутрішні іспити НТУ «ХПІ» з іноземної мови та фаху), на базі диплома бакалавр (ЄВІ з іноземної мови) на денну і заочну форми навчання. Термін навчання 1,4 роки.

Навчання здійснюється з використанням сучасних інноваційних технологій у Центрі Лідерства НТУ «ХПІ» (Міжнародний європейський грант).

Вартість навчання:

Денна форма –             грн. за семестр

Заочна форма –            грн.  за семестр

Строки подання документів: з

Контактні телефони: +38 (057) 707-68-60, +38 (057) 707-64-90


Шановні вступники!!!

Запрошуємо вас отримати найпрестижнішу професію сучасності – ПРОФЕСІЮ ПСИХОЛОГА. Навчання здійснюється з використанням сучасних інноваційних технологій у Центрі Лідерства НТУ «ХПІ» (Міжнародний європейський грант).

Національний технічний університет «ХПІ» пропонує для вас наступні конкурсні пропозиції:

І курс денної форми навчання за відкритою пропозицією, із вказанням пріоритетності (бюджет) на основі документа про середню загальну освіту та результатів ЗНО (укр. мова та література, математика – профільний, біологія або іноземна мова – вибіркові);

І курс денної (             грн./семестр) та заочної (       грн/семестр) форм навчання за контрактом на основі документа про середню загальну освіту та результатів ЗНО (укр. мова та література, біологія – профільний, математика або іноземна мова – вибіркові);

ІІ та ІІІ курсів денної (       рн./семестр) та заочної (                  грн/семестр) форм навчання за контрактом на основі диплома молодшого спеціаліста та результатів фахового іспиту з ПСИХОЛОГІЇ.

Телефон для довідок: +38057-707-68-60; +38057-707-64-90; +38057-707-64-17


В сюжеті програми “Репутація” О.Г. Романовський розповідає про досягнення кафедри в науковій сфері, про підхід до навчання, а також про міжнародне співробітництво з ВНЗ Сполученого Королівства, Фінляндії, Польщі та ін.

Кафедру педагогіки і психології управління соціальними системами було створено в лютому 2000 року.

mLYgFN577XE

Кафедра – перша та єдина в Україні із чіткою цільовою спрямованістю на вдосконалення навчально-виховного процесу й розвиток в університеті психолого-педагогічного напряму навчальної та науково-дослідної роботи.

Кафедра має широкі наукові зв’язки з багатьма університетами світу. Відбувається постійний обмін досвідом у науково-дослідній та освітній сфері. Адміністрація і професорсько-викладацький склад кафедри веде активні переговори з європейськими університетами про видачу подвійних дипломів.

Активно розробляється проблема інтеграції освіти. Заплановано читання спеціалізованих курсів англійською мовою. Для реалізації даного проекту на кафедрі в рамках навчальної програми здійснюватиметься поглиблене вивчення студентами англійської мови.

Детальніше про міжнародні зв’язки кафедри ….