Спеціальність 053 «Психологія» (англійською мовою), перший (бакалаврський) рівень вищої освіти

А чи знаєте ви, що в НТУ «ХПІ» можна вивчати психологію англійською?
У 2019 році за підтримки ректора Сокола Євгена Івановича в нашому університеті відкрилася освітня програма зі спеціальності 053 «Психологія» англійською мовою. На цій програмі ви маєте можливість в повному обсязі засвоїти необхідні психологу теоретичні знання та практичні вміння, при цьому всі предмети викладатимуться на 100% англійською мовою.

На сьогодні на програмі навчаються студенти з Туреччини та Марокко. Долучившись до навчання на цій програмі, Ви отримаєте можливість покращення навичок крос-культурного спілкування і по-справжньому зануритесь в атмосферу міжнародної взаємодії.
Це надзвичайна можливість не тільки отримати престижну професію, а й суттєво підвищити свої знання англійської мови, що відкриває широкі можливості і щодо продовження навчання на іноземних програмах, і щодо майбутнього працевлаштування.
Викладають на освітній програмі наші найкращі психологи: завідувач кафедрою доктор педагогічних наук, професор Романовський Олександр Георгійович, доктор психологічних наук, професор Підбуцька Ніна Вікторівна, кандидат педагогічних наук, доцент Чебакова Юлія Григорівна, кандидат психологічних наук, доцент Книш Анастасія Євгенівна. Всі викладачі мають відповідні сертифікати, що підтверджують необхідний рівень володіння англійською і будуть раді поділитися з вами!