Участь представників кафедри у роботі X Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Час викликів та можливостей: проблеми, рішення, перспективи» Балтійської Міжнародної Академії (Латвійська Республіка)

Науково-педагогічний склад та студенти кафедри Педагогіки та психології управління соціальними системами ім. акад. І.А. Зязюна, на чолі із завідувачачем кафедри професором О.Г. Романовським, прийняли активну участь у роботі X Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Час викликів та можливостей: проблеми, рішення, перспективи» у якості запрошених спікерів. Конференція була організована та проведена Балтійською Міжнародною Академією (м. Рига, Латвійська Республіка) 15 травня 2020 року. Відповідно до попередніх з БМА домовленостей передбачалось, що представники нашої кафедри приймуть безпосередню участь у роботі науково-комунікативного заходу, але з огляду на дію обмежувальних карантинних заходів, як з боку НТУ «ХПІ» так й БМА, фізичне відвідування БМА делегацією кафедри ППУСС стало неможливим. Проведення конференції у форматі онлайн-режиму не лише не вплинула на високу якість науково-комунікативного заходу, а й сприяла збільшенню аудиторії його учасників.
В роботі науково-практичної конференції прийняли участь:
– проф. Романовський О.Г. та проф. Мороз В.М. (привітальне слово до учасників конференції, а також презентація міжнародній науковій спільноті здобутків кафедри ППУСС та напрямів наукових досліджень студентів і аспірантів кафедри)
– проф. Підбуцька Н.В., доц. Книш А.Є. та доц. Чебакова Ю.Г. (доповідь «The self-esteem of the IT manager as the basis for the success of the organization»);
– ст. викладач Костиря І.В. (доповідь «Leadership position as a predictor of professional success of a future teacher of higher education»);
– студентка магістерської програми Банделет К.О. (доповідь «Formation of communicational culture of of future lecturers of higher Education»).
Організатори науково-практичної конференції зацікавились думкою проф. О.Г. Романовського про можливість встановлення взаємодії між студентами кафедри ППУСС та БМА у межах розробки спільних наукових тем. Крім того, керівництво БМА звернуло увагу на неабияку активність І.В. Костирі в обговоренні проблематики конференції протягом всього часу її тривання. Поряд з вченими з України в роботі науково-комунікативного заходу прийняли участь делегації з Польщі, Чехії, РФ тощо.
Програма конференції
Інформація: НТУ «ХПІ» (кафедра ППУСС) з БМА реалізує програму подвійного диплома за спеціальністю психологія. Більше інформації про можливість отримання студентами кафедри ППУСС диплому БМА розміщено за посиланням http://web.kpi.kharkov.ua/ppuss/ru/obuchenie-v-latvii-po-programme-dvojnogo-diploma/