Захист дипломних робіт бакалаврів за спеціальністю «Психологія»

Захист дипломних робіт – надзвичайна подія в житті будь-якого студента. Робота з науковими джерелами, планування дослідження, пошук групи респондентів, участь у наукових конференціях… За цими простими словами приховано титанічну працю і студентів, і керівників. Ускладнювала підготовку дипломних робіт цього року всесвітня пандемія та карантин.
Але всі ці труднощі було подолано і захист бакалаврських дипломних робіт за спеціальністю 053 «Психологія», що відбувся з дотриманням всіх правил соціального дистанціювання, став справжнім святом і для викладачів, і для студентів, можливістю обмінятися не тільки новими навчальними здобутками, а й живими емоціями і почуттями.
Всі креативні ідеї та наукові висновки, що були накопичені за останні місяці роботи в ізоляції, виплеснулися у вигляді незвичних та насичених презентацій наших студентів, що продемонстрували високий рівень знань та підготовленості до захисту дипломних робіт.
Та варто пам’ятати, що бакалаврський диплом – це не закінчення освітнього шляху. Справжній професіонал ніколи не припиняє вчитися, а отже й наші випускники вже готуються до вступу в магістратуру.