Зустріч науковців кафедри педагогіки і психології управління соціальними системами ім. акад. І.А. Зязюна в НТУ «ХПІ» з представниками університетів Румунії

 4 вересня 2019 р. за попередньою домовленістю з завідувачем кафедрою,  доктором педагогічних наук, членом-кореспондентом НАПН України, професором Олександром Романовським  відбулася зустріч професорсько-викладацького складу кафедри педагогіки та психології управління соціальними системами імені академіка Івана Андрійовича Зязюна з науковцями Румунії.

На кафедру ППУСС завітали давнішній друг кафедри  та  науковий партнер, Дійсний член академії наук Румунії, Почесний Президент Петрошанського університету, Почесний доктор НТУ «ХПІ» Ніколає Іліаш, професор університету Арела Влаику м. Арад Дойна Мортой  та радник міністерства енергетики Румунії Йонут Предой..

Під час зустрічі відбулося обговорення питань з наукового співробітництва між кафедрою ППУСС і науковцями Румунії.

Була досягнута домовленість про участь румунської делегації у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Лідери ХХІ століття. Формування особистості харизматичного лідера на основі гуманітарних технологій», яка відбудеться в НТУ «ХПІ» 26-27 вересня 2019 року.

Науковці обговорили шляхи подальшої співпраці щодо обміну науковими статтями, участю у конференціях.

За результатами зустрічі науковці домовились про заключення нового договору про співпрацю між кафедрою ППУСС та Петрошанським університетом.