ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ

Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"

Звіт про діяльність ППО НТУ «ХПІ» у 2018 році

Станом на 01 січня 2019 року у ППО НТУ «ХПІ» нараховується 4 275 членів профспілки, у тому числі:

– працюючих – 3 885 чол.;

– аспірантів та докторантів – 183 чол.;

– непрацюючих пенсіонерів – 207 чол.

За 2018 рік було прийнято 129 співробітників університету в члени профспілки.

Протягом 2018 року профспілковий комітет ППО НТУ «ХПІ», як завжди, у своїй діяльності приділяв велику увагу захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.

Вже другий рік поспіль ППО НТУ «ХПІ» проводив оздоровлення членів профспілки по санаторно-курортним путівкам з компенсацією частини їх вартості за рахунок коштів профспілкового бюджету. Так, у 2017 році 18 співробітникам університету-членам профспілки було надано путівки з компенсацією частини їх вартості, а у 2018 році – 35 співробітникам. Наші співробітники мали змогу оздоровитися у санаторіях Харківської області, м. Одеси, м. Трускавець, м. Бердянськ та інших. Загальна сума компенсації за рахунок коштів первинної профспілкової організації НТУ «ХПІ» та Харківського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України за 2018 році  склала 102 289 грн.

Щорічно комісії ППО НТУ «ХПІ» спільно з Палацом студентів НТУ «ХПІ» організують для дітей співробітників університету святкові заходи, присвячені Міжнародному дню захисту дітей. У цьому році 31 травня у Палаці студентів  НТУ «ХПІ» був проведений яскравий концерт, а напередодні свята –  конкурс дитячої творчості на тему «Казковий світ природи». Конкурс робіт був проведений за трьома віковими категоріями. Усі дитячі роботи, представлені на конкурс, були виставлені у фойє, де перед святковим концертом з ними змогли ознайомитись діти разом з батьками. Переможці конкурсу були відзначені на сцені Почесними грамотами та призами, а решта учасників отримали пам’ятні нагороди.

У літній період 2018 року було оздоровлено 62 дитини співробітників університету-членів профспілки, на що з профспілкового бюджету було надано 141 743 грн. В середньому путівки до дитячих таборів оздоровлення та відпочинку для дітей членів профспілки надавалися у розмірі 40 % від повної вартості. Діти мали змогу відвідати дитячі табори «Березівські мінеральні води», «Лісова казка», «Орлятко», «Авторська школа Бойка» та інші.

Крім того, для проведення заходів по святкуванню Нового року та Різдва Христового для співробітників університету-членів профспілки та їх дітей, профкомом було виділено 203 800 грн. Батьки з дітьми зустрілися з артистами театрів ХНАТОБ ім. М.В. Лисенка, «Мадригал», відвідали Харківську філармонію та Харківський планетарій ім. Ю.О. Гагаріна.

Профспілковим комітетом у 2018 році було організовано 29 поїздок вихідного дня по історичним місцям як Харківської області, так і України. У цих поїздках прийняли участь 1 355 співробітників університету та членів їх родин. На організацію та проведення цих поїздок з профбюджету було виділено 329 207 грн.

Взагалі на проведення культурно-масової роботи серед членів профспілки університету та їх дітей за звітній період було витрачено з профспілкового бюджету 657 402 грн.

На проведення спортивно-масової роботи серед співробітників університету-членів профспілки (проведення спартакіад, придбання спортивної форми та спортивного інвентаря для організації регулярних занять для членів профспілки) ППО НТУ «ХПІ» протягом 2018 року виділив 45 000 грн.

Протягом 2018 року за сприянням та частковим фінансуванням ППО НТУ «ХПІ» в університеті були проведені заходи до Міжнародного дня миру, а також профспілковий комітет долучався до проведення ювілейних дат факультетів та підрозділів університету.

Щорічно ППО НТУ «ХПІ» вшановує учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, ветеранів ІІ Світової війни та ветеранів профспілки.

У 2018 році 1340 членів профспілки отримали профспілкову виплату на загальну суму 938 070 грн.