ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ

Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"

Про виконання ППО НТУ «ХПІ» пунктів колективного договору у 2022 році

16 квітня 2021 року на конференції трудового колективу НТУ «ХПІ» було прийнято колективний договір між адміністрацією НТУ «ХПІ» та первинною профспілковою організацією НТУ «ХПІ» на 2021-2025 р.р.

Сьогодні я хочу доповісти членам профспілки про виконання ППО НТУ «ХПІ» пунктів колективного договору у 2022 році.

2022 рік був дуже складним для профспілкової організації університету. У час, коли Україна виборює Перемогу над ворогом, профспілки в межах своєї діяльності покликані максимально сприяти зміцненню обороноздатності держави, відстоювати законні права своїх членів профспілки, забезпечувати їх представництво та соціальний захист усіма законними способами.

Незважаючи на воєнний стан в Україні, профспілковий комітет разом з адміністрацією університету у 2022 році виконував пункти колективного договору.

З урахуванням рекомендацій Федерації Профспілок України в умовах воєнного стану профспілкова організація університету додатково здійснювала нашим співробітникам профспілкову виплату за рахунок коштів на культурно-масову, спортивну та оздоровчу роботу (так як влітку минулого року у зв’язку з воєнним станом, на жаль, не працював жоден заклад оздоровлення, а також наш спортивно-оздоровчий табір «Політехнік»). З огляду на те, що влітку 2022 року не працював жоден дитячий оздоровчий табір, профспілковим комітетом було прийнято рішення надати профспілкову виплату на оздоровлення дітей. Так 190 співробітників університету – членів профспілки отримали профспілкову виплату на оздоровлення своїх дітей на суму 243 726 грн.

Сприяючи зміцненню обороноздатності нашої держави, профспілковий комітет у квітні місяці минулого року перерахував на потреби ЗСУ 50 000 грн.

За 2022 рік 682 співробітникам університету – членам профспілки була надана профспілкова виплата на загальну суму 1 393 170 грн.

Наприкінці хочу зазначити, що стратегічним напрямком у роботі нашої профспілкової організації (особливо на період дії воєнного стану) є захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів наших членів профспілки, розвиток конструктивного соціального діалогу та партнерства між профспілковою організацією та адміністрацією університету.