Наші студенти-призери Всеукраїнської студентської олімпіади з «Радіотехніки»

І знову 5 по 8 квітня у Вінницькому національному технічному університеті відбувся фінальний етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Радіотехніки» (ВСОРТ-16). У цьому році на змагання прибуло 50 учасників з 15 провідних вузів України.

Метою проведення ВСОРТ-16 є підвищення якості освітньо-кваліфікаційної підготовки фахівців-радіотехніків, створення умов для їх подальшого професійного зростання, пошук талановитої студентської молоді – технічної еліти нашої країни.

IMG_7953

Саме тут молодим фахівцям кафедри «Радіоелектроніка» НТУ «ХПІ» вдалося продемонструвати свої знання з базових дисциплін – «Основи теорії кіл», «Сигнали та процеси в радіотехніці”, “Аналогові електронні пристрої», «Електродинаміка та поширення радіохвиль», «Цифрові пристрої і мікропроцесори ».

IMG_8028

Команда студентів спеціальності 6.040204-1 “Радіофізика і електроніка” (Аксьонова Катерина, Кавун Віталій, Трофимов Павло), завдяки професійній технічній підготовці, зайняла 3 місце. Проводив підготовку старший викладач кафедри «Радіоелектроніка» Козлов Сергій Сергійович.

Крім того політеховци результативно виступили і в індивідуальних заліках: Кавун Віталій отримав 1 місце з дисципліни «Цифрові пристрої та мікропроцесори», і його рішення конкурсного завдання відзначено спеціальною грамотою, як оригінальне і нестандартне.

Безымянный2016

Після перемоги призери висловили подяку викладацькому складу кафедри за високий рівень кваліфікації і професійну компетентність.