ОСВІТА СЛОБОЖАНЩИНИ – 2017

9 – 11 листопада 2017 р. у приміщенні Палацу спорту м. Харкова відбулась щорічна міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017», яка працювала за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради.

Одним з активних учасників виставки багато років поспіль є Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут». Представники університету, зокрема кафедри «Радіоелектроніка», мали змогу поспілкуватися зі старшокласниками, випускниками ліцеїв, коледжів, технікумів. Майбутнім абітурієнтам було надано інформацію про університет і факультети, а також спеціальності, за якими проводиться підготовка на кафедрі «Радіоелектроніка», зокрема 105 «Прикладна фізика та наноматеріали» і 123 «Комп’ютерна інженерія».

Також усіх бажаючих було запрошено завітати на День відкритих дверей НТУ «ХПІ», що відбудеться 26 листопада 2017 р. о.10.00 у спортивному комплексі «Політехнік» (вул. Алчевських (Артема), 50а).