Працевлаштування

Компанія “NESTLE” м. Харків – виробництво «Мівіна» повідомляє про вакансії у відділі охорони праці та навколишнього середовища: Інженер з підготовки кадрів.

Основні обов’язки:

  • Забезпечує роботу з вивчення та закріплення знань, навичок стажистів, наставників, працівників цеху виробничим процесам, безпечним методам і прийомам роботи на виробничих ділянках.
  • Ознайомлює співробітників з правилами поведінки на території підприємства, проводить вступний інструктаж з охорони праці.
  • Здійснює контроль над роботою наставників і процесом навчання стажистів безпосередньо на робочих містах.
  • Організує згідно із затвердженою програмою теоретичні навчання в період стажування з питань охорони праці, пожежної безпеки та електробезпеки на робочих місцях, санітарної гігієни, робочої інструкції.
  • Організує забезпечення підрозділами нормативно-правовими актами з охорони праці, довідниками, навчальними матеріалами.
  • Виконує методичну роботи з перевірки знань працівників робочих інструкцій і питань охорони праці.
  • Приймає участь у роботі комісії з атестації знань працівників підприємства.
  • Приймає участь у впровадженні на підприємстві систем управління якістю та безпекою харчових продуктів, міжнародних стандартів, Доброї Виробничої Практики.

Основні вимоги:
– Знання специфіки виробництва та технологічного процесу;
– Вища освіта;
– Високий рівень знань MS Office (Power Point, Word, Excel);
– Комунікативні та лідерські навички, націленість на результат.

Переглянути ВАКАНСІЇ

 


Кафедра заключила договори про науково-технічне співробітництво між НТУ «ХПІ» та провідними підприємствами міста Харкова.

 

Забезпечення програмами і базами для проходження практики

Бази практики Угода про проходження практики
ВАТ «Турбоатом», каф. зварювання НТУ «ХПІ» Договір № 56113 від 27.01.2014 р. про виконання науково-дослідної роботи між НТУ «ХПІ» та ВАТ «Турбоатом». Термін дії – до 30.12.20 р.
ВАТ «Світло шахтаря» Договір про науково-технічне співробітництво між НТУ «ХПІ» та ВАТ «Світло шахтаря» від 20.01.2014 р. Термін дії – до 30.12.20 р.
ВАТ – завод «Електроважмаш» Договір про науково-технічне співробітництво між НТУ «ХПІ» та ВАТ – завод «Електроважмаш» від 22.04.2014 р. Термін дії – до 30.12.20 р.
ВАТ – ЗЕМІ-2 Договір про науково-технічне співробітництво між НТУ «ХПІ» та ВАТ – ЗЕМІ-2 від 27.05.2014 р. Термін дії – до 30.12.20 р.
Лабораторія кафедри зварювання НТУ «ХПІ» На постійній основі.

 

Кафедра співпрацює з Центром кар’єри НТУ “ХПІ” основна задача якого – допомагати студентам в усвідомленому виборі кар’єри та пошуку роботи.
На сайті Центра кар’єри http://www.career.kharkov.ua представлені вакансії робітників, поради з написання резюме та проходження співбесіди, інформація про послуги Центра кар’єри студентам, о презентаціях компаній-роботодавців та інших заходах Центра кар’єри.