Співробітники кафедри взяли участь у міжнародній конференції “Автоматика-2018”

Щорічно співробітники кафедри беруть участь в роботі міжнародної конференції з автоматичного управління “Автоматика”. Цей рік не став винятком. На конференції, яка в цьому році проходила 18-19 вересня 2018 року в місті Львів, кафедра САІТ була представлена ​​наступними співробітниками: професор Северин Валерій Петрович, професор Дорофєєв Юрій Іванович, професор Александрова Тетяна Євгенівна, доцент Марченко Ігор Іванович і доцент Сидоренко Ганна Юріївна.
Професор Северин Валерій Петрович блискуче виступив на конференції з пленарною доповіддю “Моделі для синтезу законів управління енергоблоками атомних електростанцій”. На секційному засіданні від кафедри були представлені наступні доповіді:
1. Дорофєєв Ю.І. “Децентрализованный подход к синтезу согласованного управления мультиагентными системами”.
2. Сидоренко Г.Ю. “Комп’ютерне моделювання гармонійного стохастичного процесу Орнштейна-Уленбека”.
3. Александрова Т.Є. “Побудова безлічі можливих значень констант алгоритму стабілізації нелінійного об’єкта в просторі варійованих параметрів цифрового блоку стабілізатора”.
4. Марченко І.І. “Математичне моделювання впливу щільності іонного потоку на ефективність іонного азотування Fe, Cr і FeCr-сплавів”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.