Тетяна Александрова

Закінчивши кафедру Системного аналізу та управління, вступила до аспірантури. У 2003 році захистила кандидатську дисертацію, а через 12 років – докторську дисертацію за спеціальністю 05.13.07 – автоматизація технологічних процесів. З 2001 року викладає на кафедрі Системного аналізу та управління, керує підготовкою магістрів і аспірантів.

Має понад 90 наукових публікацій, в тому числі в журналах входять до міжнародних наукометричних баз Scopus і Web of Science, 5 патентів на винаходи. Постійно бере участь в міжнародних наукових конференціях.

Сфера наукових інтересів – розробка систем автоматичного управління об’єктами військової техніки.

Завдяки яскравим, харизматичним професорам і доцентам кафедри Системного аналізу та управління, ще будучи студенткою вирішила, що хочу викладати. Через кілька років моя мрія здійснилася: мені запропонували вступити до аспірантури і стати викладачем улюбленої кафедри. Фундаментальна підготовка і постійна робота з науковим керівником дозволили мені захистити не тільки кандидатську, а й докторську дисертацію. Дуже пишаюся тим, що в моїй трудовій книжці тільки один запис про місце роботи – НТУ “ХПІ”, кафедра Системного аналізу та управління!Тетяна Александрова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.