УНВК “Силіконова Долина”

dolina1

У 2006 році по ініціативи Кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління та кафедри системного аналізу та управління  був створений учбово-науково-виробничий комплекс “Силіконова Долина” – спільний проект НТУ “ХПІ” і компанії “Телесенс”, одного з найбільших в СНД виробників програмного забезпечення в області телекомунікацій.

Проект покликаний дати можливість студентам і викладачам ВНЗ без відриву від навчання або роботи прийняти участь у втіленні реальних розробок і бізнес-проектів, доповнивши, таким чином, теоретичні знання необхідними практичними навичками.

Як відомо, розташована в США Силіконова Долина, найбільший у світі IT- бізнес-парк, є визнаним символом прориву в області високих технологій. Тепер в Україні цей бренд асоціюватиметься з проривом в області технічної освіти.

Бізнес-проекти “Силіконової Долини” – видалена розробка корпоративних застосувань в різних галузях людської діяльності

dolina2

Директор центру — професор, д.т.н. М.Д. Годлевський, завідувач кафедрою программной инженерии и информационных технологий управления НТУ “ХПІ”.

Заступник директора з виробничої частини — доцент, к.т.н. Е.Й. Рубін, директор Харківського комп’ютерно-технологічного коледжу НТУ “ХПИ”, директорTelesens International Ltd.

Заступник директора з наукової роботи — професор, д.т.н. О.С. Куценко, завідувач кафедрою системного аналізу і управління НТУ “ХПІ”.