Студентська олімпіада з «Інформатики»

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Інформатика», який відбувся 20–23 квітня 2015 року у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут», пройшов відповідно до програми, розісланої у всі класичні та технічні університети, а також педагогічні вищі навчальні заклади.

В розв’язанні конкурсних задач прийняло участь більш ніж 50 студентів із 17 вищих навчальних закладів України. На жаль, були відсутні студенти таких провідних ВНЗ України, як Національний університет ім. Т.Г.Шевченка, Національний технічний університет України «КПІ».

Змагання проводилися в 2 тури: I тур — теоретичний (без використання комп’ютерів). Протягом 2,5 годин студенти повинні були дати відповіді на 50 теоретичних запитань. ІІ тур — практичний (робота на комп’ютерах). Протягом 4,5 годин студенти повинні були розробити та налагодити 4 програм.

Після кожного з турів студенти могли звернутися до авторів завдань для отримання пояснень, що стосуються алгоритмів розв’язання задач. Всі звернення до апеляційної комісії були розглянуті відкрито і кваліфіковано, що було можливо завдяки високій кваліфікації викладацького складу кафедри.

Переможці одержали грамоти та подарунки. Ми щиро поздоровляємо всіх активних учасників олімпіади і бажаємо їм подальшого творчого росту!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.