Зразки мотиваційних листів

Шановні абітурієнти!

Ради повідомити, що незважаючи на тяжкі для нашої країни часи, НТУ “ХПІ” готується до нового набору, зокрема кафедра «Системний аналіз та інформаційно-аналітичні технології» інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій здійснює підготовку за найактуальнішими освітніми програмами по спеціальностям:

За даними Мінекономіки України результати роботи ІТ-галузі – більше $2 млрд за 1 квартал 2022 року. Це найвищий показник з експорту комп’ютерних послуг за всю історію ринку, незважаючи на реалїї сьогодення, що яскраво свідчить про постійно зростаючу актуальність спеціалістів ІТ-сфери у будь-якій країні у будь-який час.

Варто зазначити, що йдучи в ногу з найкращими університетами світу, в цьому році українські виші запроваджують нову складову вступу – написання абітурієнтом мотиваційного листа. Мотиваційний лист, складений у довільній формі, дозволяє абітурієнту ще раз переконатися у бажанні навчатися саме за обраною освітньою програмою, проаналізувати свої сильні сторони, навички та досягнення, викласти очікування від навчання та майбутньої спеціальності. Також до листа можуть бути додані грамоти, подяки тощо.

Зразки мотиваційних листів для вступу на спеціальності 122, 124, 186 в НТУ «ХПІ» допоможуть Вам зробити крок назустріч обраній освітній програмі:

Чекаємо на ваші мотиваційні листи за адресою кафедри САІТ: sait@khpi.edu.ua.

До зустрічі в НТУ “ХПІ” на кафедрі САІТ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.