Кафедра «СІ», ННІ комп’ютерного моделювання, прикладної фізики та математики НТУ «ХПІ», НТУ «ХПІ»

EU CodeWeek 2021

Двадцять першого жовтня 2021 року виконувачі проєкту “dComFra” Націоналного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» кафедра «Сисиетми інформації ім. В.О. Кравця» провела майстерклас. Майстерклас – форма заходів загальноєвропейського тижня “EU Code Week”, який у 2021 році проходить упродовж 9-24 жовтня.

“EU Code Week” – масовий рух, в якому беруть участь вчителі шкіл і викладачі університетів, студенти та аспіранти, випускники та фахівці, співробітники бібліотек і кафедр, підприємці та держслужбовці.

Захід проводиться суто менторськими ресурсами та його метою э розповсюдження цифрових навичок у країнах-учасниках у рамках програми міжнародної співпраці Європейського Союзу з іншими країнами світу у сфері освіти, молоді та спорту Еразмус+.
Цього року робочою назвою “Cоde Week” оголошено лозунг “Bringing ideas to lifе” – це втілення ідей цифрової свободи, кодування, вільного володіння комп’ютером, можливості роботи у міжнародних колективах і навчання або стажування у кращих європейських університетах сьогодення.
Майстер клас був проведен для вчителів та учнів Харківської спеціалізованої школи II-III ступенів №3. Було приємно що захід набрав понад 50 учасників в умовах Covid19 та на осінніх канікулах.

Слухачами майтеркласу розповіли про доступний та швидкий спосіб створення лендінг сторінок.
Вели семінар доцент Ганна Заволодько та професор кафедри системи інформаціі Олег Касілов, та. Багаторічний викладацький досвід доповідачей, широкоспекторна цільова аудиторія, практичне направлення заходу, спонукали аудіиторію на занурення в створення ВЕБ-додатків та підвищення базових в цифрових навичок, та активне виконумання завдань. Лише за час вони створили свої сторінки, частину з яких ви можете знайти в рисунках до публікації. Новою ж інформацією для аудитрії виявилися можливості, які вони отримують у рамках програми Еразмус+ та проєкту +№598236-EPP-1-2018-1-LT-EPPKA2-CBHE-SP (dComFra).