МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО!

В рамках розвитку міжнародного співробітництва 3 березня 2017 року відбулася офіційна зустріч завідуючого кафедри соціології та політології, доктора соціологічних наук, професора Валерія Буреги з експертом програм соціально-економічного та політичного аналізу, офіційним представником Дослідницького центру Словацької асоціації зовнішньої політики – Браніславом Сібіком.

Під час зустрічі були обговорені науково-дослідні проекти, які впроваджуються колективом кафедри соціології та політології в контексті розробки науково-дослідної теми «Розвиток сучасного українського суспільства: соціологічний та політологічний виміри». Ряд проектів зацікавив словацького колегу в контексті їх перспективної розробки для входження у міжнародні програми при партнерській участі Словаччини та фінансовій підтримці Норвегії.

На зустрічі були окреслені та визначені орієнтири для подальшого перспективного розвитку мобільності студентів-соціологів, зокрема, програми короткострокових стажувань для українських студентів й аспірантів у вищих навчальних закладах Словаччини, та аналогічні стажування для словацьких студентів на кафедрі соціології та політології НТУ «ХПІ».

This entry was posted in Без рубрики. Bookmark the permalink.

Comments are closed.