Архів СНТ 2012-2013

Студентське наукове товариство

Студенты и работаПротягом 2012-2013 навчального року під керівництвом викладачів кафедри студентами були написані реферати та підготовлені повідомлення з актуальних суспільно – політичних питань.

Кафедра прийняла активну участь у міжнародній науково-теоретичній конференції студентів та аспірантів «Україна і світ: гуманітарно-технічна еліта та соціальний прогрес», що відбулася 10-11 квітня 2013 року. Кафедра була представлена двома секціями: «Соціальні проблеми та шляхи розвитку України» (всього 32 доповідача, 30 з яких  підготовлені викладачами секції соціології) та «Політичні проблеми та шляхи розвитку України» (всього 31 доповідачів, 28 підготовлені викладачами секції політології). На засіданні секції соціології заслухано та обговорено 11 доповідей. На засіданні секції політології заслухано та обговорено 9 доповіді. Усі студенти, що приймали участь у засіданні секцій, приймали активну участь в обговорюванні доповідей. 6 студентів за підсумками роботи конференції були нагороджені почесними грамотами.

Протягом навчального  року відбулося 4 засідання студентського дискусійного клубу «Суспільство та політика».  Вони були присвячені актуальним питанням суспільного та політичного життя. Загалом у засіданнях дискусійного клубу прийняло участь понад 120 студентів різних факультетів, найбільш активними виявились студенти таких факультетів як ІФ, ЄК, БФ, О, Н, КІТ, ЄМ та інших.

В грудні 2012 року було проведено 1 тур студентської олімпіади з соціології та політології. В ньому взяли участь 267  студента, з них 131 що вивчають соціологію та 136 студентів, що вивчають політологію. За результатами 1 туру 6 студентів, що посіли 1-3 місця були рекомендовані до участі у  другому турі олімпіади з соціології та політології.

Під керівництвом викладачів кафедри було підготовлено 5 тез студентів на науково-практичну конференцію «Гармонизация межэтнических отношений», що відбулася у листопаді 2011 року на базі НТУ «ХПІ».

Comments are closed.